6-7 adsense reklama po page-u na dnevnik.hr

Pozdrav,

Vidjoh danas 6-7 reklama na jednom page-u na Dnevnik.hr

Kako je to moguce?

Zar nije dozvoljeno samo 3?

Druze mozes 15 ubaciti a google prihvata 5 max a ovo kako su oni 6-7 stavili ne znam :smiley:
AL JE 100% provjereno da mozes 5max mozes ti staviti 15 al google samo 5 ucita max :smiley:

I kod njih je 5 reklama.

Zar ne pise max 3 reklame na adsense pravilima i ako moze neko da mi pokaze gdje to stoji da moze 5

Mislim da je to promijenjeno davnih dana a nekako mi je i logično da je promijenjeno jer su web stranice postajale sve duže i duže a samim time se pojavilo i puno više prostora za reklame.

Nova pravila druze :smiley:

Ok ali ja to nemogu da nadjem, ako neko moze da mi pokaze

Dnevnik.hr vjerojatno je Google Premium Publisher, a za njih vrijede druga pravila.

2 Likeova

jel moze neko da okaci link da moze da se postavi 5 banera na stranici ?

ja iskreno ne mogu to nigde da nadjem :smiley:

Nema to pravilo za 5 reklama ali ima za max 3

Kakva su to nova pravila? Idalje stoji da je 3 oglasa max i 2 linka i 1 srearch box… Verujem da bi promenili da su se pravila promenila…

Službeno još uvijek stoji 3+1 ali mislim da su pustili da se pokazuje veći broj oglasnih jedinica, baš zbog toga što su portali postali “veći” . kako mi se adsense updateao sada imam u postotcima preglednost oglasnih jedinica, pa mislim da tom logikom ide google. Ne znam, samo pretpostavljam.

Pa vidim da i neke druge stranice prikazuju više od 3 ali ne znam… ne smem nekako da rizikujem…

Postavi 10 reklama i google ce objaviti onoliko koliko moze i vidjet ces koliko se moze reklama staviti :smiley:

1 Like

I moved 7 posts to an existing topic: Zbirna tema: AdSense - ZARADA

Pa ja nisam premium publisher pa takodjer mogu prikazat 5 reklama. Pojedinci tvrde da su i dalje dozvoljene max 3 sto nije istina, jer se onda cetvrta i peta ne bi prikazivale. Takodjer neki koji nemaju pojma tvrde da cete dobiti ban ako imate vise od 3 oglasne jedinice,sto naravno nije istina.

Nećeš ti ban dobiti zbog toga, već će google samo ograničiti reklame, ti postavi na milion mjesta, on će na random mjestima pokazati 5 reklama (zavisi od refresha). Ban vjerujem da ćeš dobiti samo ako na neki način pokušavaš navoditi nekoga da klikne negdje, ili ako koristiš sadržaj koji krši autorska prava ili nešto slično. A to koliko reklamnih jedinica postavljaš, to su oni ograničili sa svoje strane, i vjerujem da stranice s većim brojem posjeta ili nešto slično (PREMIUM) imaju mogućnost da postave više oglasnih jedinica. Svi veći portali imaju više od 5.

Ali i dalje važi ono pravilo da je važnije na kojim mjestima ih postaviš nego koliko ih postaviš… Bar ja tako mislim…

Klix.ba ima samo 2 i to na dnu objave, jedna do druge…

Istina je ovo sto govoris, pisao sam o tome ovdje: http://no1tutorials.net/adsense-metoda-manje-je-vise/