Adnow jesu koga ovi kontaktirali za oglašavanje

dobih mejl danas, a inače ni ne čitam mejlove al eo ovaj procitah, šta mislite o ovome

Dobar dan!

Moje ime je Sofija, ja sam predstavnik kompanije Adnow. Htela bih s Vama da razmotrim mogućnost postavljanja naše reklame na Vašem sajtu.

Možete li reći, kakva reklamna mesta imate na sajtu, i koja je cena?

Možete li mi poslati cenovnik?

Mi Vam možemo ponuditi dva načina saradnje:

  1. Kupujemo mesto na sajtu i plaćamo unapred (na svakoj stranici).

  2. Plaćamo za svakih 1000 prikazivanja (CPM).

Koja varijanta Vam izgleda najprivlačnijom?

Mi ćemo platiti avans 100% na Vaš elektronski novčanik ili na Vaš račun u banci.

Nadam se Vašem odgovoru.

Sve najbolje,

Sofija

Jesu mene. Tražio sam da vidim probni kod za oglase i odustao. To ti je na foru related articles, a odabir članaka i slika mi nije odgovarao za stranice koje vodim. Ako misliš na adult stranice stavljati možda imaju šta za ponuditi, pa ih traži da ti daju probni kod iz te niše, možda budu imali. I meni su nudili platiti unaprijed, ali eto… Nisam pristao jer mi njihovi oglasi nikako ne odgovaraju

nije za adult, no stranica sa adsensom. pitali me za cijenu ja pojma nemam sta da im kažem. nije da je nešta posjećena stranica 1000 page views dnevno al im je niša možda zanimljiva.

Evo i ja sam danas dobio ponudu od njih pa me zanima da li je netko već ostvario suradnju i ako je, kakvi su dojmovi.

Hvala unaprijed.

Mene su isto pre par meseci kontaktirali i ponudili su mi neku smešnu cifru da stavim njihove oglase, nisam pristao. Pre dve nedelje sam ipak odlučio da probam da ih testiram u početku prosečan eCPM (za naše ljude) bio je oko 1$ a kasnije je opao. Na jednom drgom forumu sam pročitao kako je mnogo bolje i isplativije kad se sam registruješ i postaviš njihove reklame nego da se dogovaraš sa njima. Isplaćuju jednom nedeljno, minimum za isplatu je 5$. Ja sam do sad dobio dve isplate (malo veće). Ako neko želi da se registruje preko mene da mi bude referal neka mi pošalju poruku da mu pošaljem referal link.

Zanima me da li jos neko ovo koristi ? imam site komicno.net pa sam uz adsense postavio adnow i zanima me kako isplacuju. mjesecno sedmicno ? kazu ljudi sedmicno …

ovoliko sam zaradio kako kazu u 2 dana http://prntscr.com/8joc19 … pa pored adsensovih 90 e dnevno nije lose ukoliko isplacuju ? Ko ima informaciju

Pozdrav! Moje ime je Maja, ja predstavljam kompaniju Adnow. Ako imate bilo koja pitanja u vezi Adnow oglasa, rado ću odgovoriti na njih ovde.

1 Like

Mene zanima mogućnost isplate prema cpc, koji su uslovi i koliki cpc se može dobiti? Takodje, kada su isplate za takvu varijantu? A zanima me i zašto je uklonjena statistika o broju klikova, ctr-u i ostalo za one koji rade po cpm sistemu? Hvala unapred.

Ako sad radite po cpm sistemu, morate kontaktirati svog menadžera da vas prebaci na cpc. Imamo nedeljne isplate, obično plaćamo u petak za prethodnu nedelju. Isplata za 21.-27.09. biće 02.10. Dešava se nažalost da isplata kasni ponekad 1-2 dana. Trenutno radimo na sajtu kako bi ga unapredili, dodajemo nove funkcije i uklanjamo one, koje nisu potrebne. Odlučili smo da uklonimo statistiku klikova sa dashboarda, kad plaćamo po impresijama, jer te informacije nisu od značaja za isplatu.

1 Like

Hvala na preciznim odgovorima, to me je zanimalo.

Mene zanima kada će biti omogućeno u control panelu vidjeti kada je bila isplata i za koji iznos (CPC). Koliko je ostalo za isplatu i sl. budući da trenutno nigdje ne vidim tu mogućnost a vjerujem da svatko od publishera želi imati uvid u te podatke.

Hvala unaprijed na odgovoru.

Jel se vama njihovi oglasi na domacim sajtovima vrte na nasem jeziku ili u engleskoj verziji kao i meni?

Pustio sam adnow par dana na svoj sajt nabio 150 $ … pustio da vidim hoce li isplatiti i pise mi evo od petka under review na paypal da li je to uobicajeno ? … i dali je netko od vas imao problema sa adsense radi adnow ?

Trenutno imamo samo ženske reklame za Balkan. Ali već smo sklopili ugovore sa novim oglašivačima, pa ćemo uskoro imati i druge kampanje. Planiramo da krenemo za 2 nedelje.

Hvala, i to je korisna informacija mada sam ja pitao nešto drugo:

Mene zanima kada će biti omogućeno u control panelu vidjeti kada je bila isplata i za koji iznos (CPC). Koliko je ostalo za isplatu i sl. budući da trenutno nigdje ne vidim tu mogućnost a vjerujem da svatko od publishera želi imati uvid u te podatke.

Hvala unaprijed na odgovoru.

Uzećemo u obzir vašu zamerku. Plaćamo svakog petka za prethodnu nedelju, kad aktiviramo sajt obično dajemo standardnu tarifu, prema kojoj saobraćaj iz različitih zemalja ima različitu cenu. Evo je lista cpc-a za osnovne zemlje, za ostale plaćamo 0,01$ po kliku.
Srbija 0.05$
Turska 0.02$
Italija 0.06$
Nemačka 0.04$
Španija 0.06$
Indija 0.03$
Tailand 0.02$
Bugarska 0.03$
Mađarska 0.05$
Grčka 0.03$
Portugal 0.04$
Rumunija 0.04$
Poljska 0.03$
Slovačka 0.04$
Hrvatska 0.01$
Češka 0.05$
Argentina 0.06$
Brazil 0.02$
Meksiko 0.04$
Default 0.01$

Prema našim pravilima možemo smanjiti tarifu, ako nam reklamiranje na sajtu nije isplativo. Onda dajemo fiksnu tarifu od 0,01$ do 0,03$. Za muške i filmske sajtove obično nudimo odmah 0,01$ za klik. Ali kao što sam već rekla, uskoro ćemo imati i druge reklame pa će se tarifni sistem menjati.
Trenutno u control panelu nema podataka o cpc-u, da saznate cenu za klik možete kontaktirati svog menadžera.

otkud da je srbija bolje plaćena od njemačke? čudno je da bude bolje plaćena i od hrvatske, a kamoli njemačke. 0.05 je bolje od adsensa po kliku iz srbije. ja sam imao ponudu od vas po cpm da bude plaćeno, ali mi oni oglasi sa kobajage sajtom sa svjedočanstvima za otklanjanje čuknjeva baš gadno izgledali pa odustao. mada ti oglasi se i kod adsensa vrte. opet može li objašnjenje kakva je računica da je bolje plaćen adnow od adsensa zar imate više oglašivača? i da pitanje jel adult sajtove dozvoljavate? čini mi se da sam pitao tada kad su me iz adnow kontaktirali i da su rekli da ne dozvoljavaju, al eto opet da priupitam jer neko predloži adnow za adult sajt na nekoj drugoj temi ovdje.

Cenu za klik određujemo s obzirom na kapacitet oglašivača i prosečnu cenu u regionu. U Srbiji radimo već dugo, zato možemo ponuditi veći cpm, u Hrvatskoj smo krenuli tek pre par nedelja, u Nemačkoj tek ovog leta.
Za adult sajtove imamo mrežu adxxx.com, koja će uskoro proraditi. Ako ste zainteresovani, možete kontaktirati tehničku podršku putem mejla [email protected].

moji posetioci su vecinom iz srbije a za 800 klikova zarada je 8$ tako da ja ne vidim da imate razlicitu cenu… fino recite ljudima da je za sve 0,01 i to je to.