Kada sam se prijavio na adsense nalog docekalo me ovo

Jutros me sacekalo neprijatno iznenadjenje
kada sam se prijavio na adsense nalog docekalo me ovo
Nije ban, nego nesto kao radi neaktivnosti

Kako nije ban kad je, pise jasno i glasno da je account disabled. Sto si radio da je do ovoga doslo to znas samo ti. Ne preostaje ti drugo nego otvorit novi account

Problem je sto je nalog tek napravljen, i postavljen na sajt, ali nije nista posebna zarada isla

Nema to veze, dobio si trajni ban. Sad se mozes ponovo prijavit jedino sa imenom i prezimenom nekog od ukucana.

Problem je sto je domena dobila ban, a nema nikakvih nepravilnosti.

Prijatelj mi je dao kod oglasne jedinice i ubacio sam na tu domenu na koju je bio taj banovani nalog, oglas se prikazuje sasvim normalno :smile:

Ja ne znam koga ti ovde pravis budalom … prvo si napisao da cekas isplatu pa si editovao post a dole napisao da je nalog tek otvoren. Koga farbas?

1 Like

Imam nalog koji sa drugarom djelim, mislio sam da je taj sa isplatom u problemu.
Ovaj novi koji je moj je problem. Mnogo se mješaš džaba pokušavaš da me ocrniš. :slight_smile:

Zbog cega su naveli da si dobio ban? Ako je invalid activity, sta si radio?

Mene recimo uopce ne zanima da li si ti editirao post ili ne, ali definitivno si radio nesto nedozvoljeno. Niko nikad nije dobio ban a da je radio po adsense TOS.

Ne treba ti prijatelj ništa davati. Na netu pronađeš kod oglasne jedinice i probaš ga.

Kako god. Dobio si ban na svoje ime. Vjerojatno si prije bio i upozoren ako je neka manja greška bila, nisi reagirao i sada su out. Pokušaj vratiti nalog putem apeal forme. Ako ne ide onda pravi novi nalog na neko drugo ime.

Riješen problem nalog ponovo aktivan.