Aktualni vicevi

Oplakah (ovo je komentar na Kovačićevom fb pageu):

Bas.(20 znakovaaaaaaaaaa)

Ne, nije mi niko blizak, samo hoću da bacim hejt. :smiley:
TUGA.

Starije, ali oplačem svaki put kada pogledam, ali iz pogrešnih razloga :smiley:

1 Like

Meni jedan od boljih

hahaha

Halo, policija, prijavila bi provalu u stan, ukrali su mi zlato i novce.

I nama su, pa vas ne zovemo.

:smile::smile::smile::smile:

1 Like
1 Like

https://vid.me/Z8en

:smiley: :smiley:

Put that cookie down, NOW!! - Arnold Schwarzenegger :smiley:

:joy::joy::joy:

3 Likeova

Važna obavijest…

Ovo pišem da vas upozorim na nešto što mi se desilo i zato što sam postao nevina žrtva prevare ispred trgovine kod nas.
Desilo se ispred jednog trgovačkog centra, a vrlo lako može se desiti i vama.
Evo kako to izgleda.
Dvije zgodne, tamnopute 18 - godišnjakinje prilaze do vašega auta upravo kad slažete namirnice, koje ste kupili, na pod ispred prednjeg sjedišta i spremate se za odlazak iz centra.
Jedna od njih počne čistiti vjetrobransko staklo sa AJAXOM za prozore, dok druga prilazi do vas i naginje se kroz prozor tako da joj grudi skoro ispadnu iz grudnjaka i kaže: “Živio!” Nemoguće je ne pogledati je!
Kad im se uljudno zahvališ za čisćenje stakla i ponudiš nešto novaca, kažu da im treba prijevoz i pitaju možes li ih povesti.
Ako pristaneš, obje uđu u auto i sjednu na zadnje sjedište.
U toku vožnje, odmah nakon što izađete na cestu, one se počinju dirati, maziti i ljubiti, a onda jedna preskoči na prednje sjedište i otkopča ti hlače, i, dok te zadovoljava, druga ukrade novčanik!
Ja sam na taj način bio napadnut u ponedjeljak, utorak, srijedu i četvrtak, ali u petak ih više nisam mogao naći!
Budite oprezni! :smile:

1 Like

Vic star 10 godina :D.

star al’ dobar :joy::joy:

Cuo sam jedan u seriji.

Zasto je razvod skup?
Zato sto se isplati :slight_smile:

:blush: :o:

2 Likeova

Ali kad bi na tom kuhanju kuhali neki (zgodnički) nogometaši, onda bi stvarno svega bilo :wink: