Amazon affiliate isplate

Pozdrav, zanima me jel netko na forumu, radi već sa amazon affiliate i kako mu idu isplate, tj. na koji način? Jeli mu isplate idu preko payoneer kartice ili čekovi?

idu 2 mjeseca unatrag na payoneer ili čekove.

Sad 31.5. slijedi isplata za 3. mjesec.
lp

Jel se moze napraviti da direkt idu na karticu novci devizni nacin bez payoneer

nop. Mozda pred kraj godine

Mora bas payoneer il ima jos koji drugi nacin

mozes ili cekove ili americki bank account, a za to nema bolje alternative nego payoneer.

Sto je kod cekova lose ?

@andreint zanima me to dali se može isplatiti na američki račun iako sam ja lociran u hrvatskoj, to me zanima. To je znači ta opcija sa payoneer, al nisam siguran dal funkcionira. Za čekanje isplate to znam, da se čeka 3 mjeseca.

@wampir loše je što čekove čekaš po 6 tjedana i još toliko da isplatiš ček, dok s direktno na račun sve traje 2-3 dana.

A jel payoneer uzima kakvu proviziju pri isplati i jel se moze kako povezat paypal sa payoneer

uzima proviziju i moze se povezat

može, to je u biti servis kreiran za takve slucajeve. Ti napravis racun, dobijes karticu, odaberes sam svoj pin i spreman si.

Povezes taj account gdje god zelis i nakon sto ti legnu novci gore, mozes otici na bilo koji bankomat i podici ih. Postoji dnevni limit i njihov fee koji uzimaju + konverzija valute na samom bankomatu.

Ne isplati se dizati 100-200kn, nego je bolje skupljati i podici od jednom vecu cifru.

pricas ovo iz osonog iskustva ili si negdje procitao na netu?

osobno iskustvo :slight_smile: koristim to vec duze vrijeme

1 Like

za koliko recimo uzimaju provizije ako se isplati 300 kn otrpilike… Nisam jos krenuo sa ovim ali namjeravam

Pitanje od neukih,tj. mene:amazon affiliate je nesto kao google adsence ili im je filozofija drugacija? Da li postoje regionalna ogranicenja tipa samo USA?

Kolko sr ja sjecam ide po pricipu kolkoilko kupljene robe toliki postotak dobis tipa ako je 1-100 proizvoda kupljeno preko tvog affilte ti zaradis tipa 2% na ukupnu cjenu svih proizvoda

Nema ogranicenja takvih, mozes raditi odavde. Dobijas procenat po prodatom proizvodu, od 4% pa na više.

Ja uskoro krećem probati sa Banggood affiliate programom. Mislim da ću o tome i krenuti pisati tutorijal na ovom forumu, od početka do zarade. Nadam se da će ići dobro :slight_smile:

Ae piši, nisam do sada video iskustva vezana za Bangood da je neko radio :slight_smile:

Krenuti ću za tjedan dana, sada sam u fazi pisanja članaka za web stranicu i izmjenjujem dizajn još. :slight_smile: