Bidvertiser vasa iskustva

Jel ih ko koristio ? Kakvi su? Ako jeste da malo da detalja jesu li ko i Adnow sa klikovima 0,0001 :smiley:

Ja sam ih koristio i zbog njih mi je pala stranica, tj neki malware je ulazio preko njih. Za blakan losi su za ostale zmlje ne znam…

1 Like

Jedna naša klijentica ih je koristila i Google joj je blacklistao stranicu radi malware-a koji je dolazio preko njihovih oglasa.

to se i meni dogodilo

Davno, prije neki 5 - 6 godina isto tako s ei meni desilo, i vise NIKAD ih necu pogledati. Koje sam frke imao oko podizanja sajta opet na google. Preporucio bi ti, idi dalje pametnije ce ti bit. ::slight_smile:

Hvala znaci jos jedan oglasivac prekrizen, imate li neke prijedloge s kojim imate dobrog iskustva?

Odakle ti je posjeta najvise? S Balkana ili ?

Da sve je Balkan

Aha, ja koliko sam cuo da je etarget.hr najbolji, pokusaj. :slight_smile:

ja sam ga koristio i ovdje ga napljuvase neko rece ne isplacuje i ja ga ukinem :smiley: Stavim ovaj Adnow…

Aha. Sve je to ok cuti od drugih iskustva. Ali mislim da je najbolje da isprobas sam s svojim sajtom pa vidis kako ide. Ne znam koliko im je minimala zarade, da bi se isplatilo. Zaradi toliko i skini reklame s sajta i onda zatrazi isplatu i vidi je li istina pljuvanja ili sta? :slight_smile: Inace, slaba je zarada s Balkanskim posjetama. To bi ti najbolje mozda islo da pocnes prodavati “banner mjesto”. Pogotovo ako imas dobro posjecen sajt. :slight_smile: Eto, da ne duljim, valja sutra na posao. Sa srecom i ne pouzdaji se skroz u tudje price, dok sam ne probas. :slight_smile:

1 Like

Etarget je golo ■■■■■,oprostite na izrazu. Stranica sa 2000 uv na dan i 7000 pageviews zaradi sa e target oko 3 kune na dan.

Pa ja imam svaki dan 30.000 pageviewsa pa na Adnowu 0.30$