Bitcoin, pogledajte cijenu

Kakav je ovo kralj hahah…ali softver je sranje realno, nikad ga nisam volio…

Moze li neko da mi pomogne kako je najlakse kupiti alt coine iz BiH, vidim da coinbase ne podrzava BiH pa da li da idem preko kraken? i je li neko koristio ovaj litebit.eu da li su pouzdani

Ja jesam i ok je, ali mi smeta što je cijena u EUR jer mi je lakše sa USD

krenulo da pada sve :slight_smile: zajeba me sad ovaj eth haha

5 Likeova

A post was merged into an existing topic: Bitcoin, Ripple, Etherium itd

Btc je odbrojao zadnje dane… Iduce godine ide ispod 1000$

On ima puno tih “zadnjih dana” :wink:

Dugoročno ide na novi ATH.

Sad se isplati kupovati!

pa isplatilo se i na 15 k jer bice 25 k ,

Konačno si progledao :slight_smile:

Još samo da to ne bude sarkazam i eto nam i Brankeca u Bitcoinu :smiley:

bit ce kada na vrbi rodi grozdje ,mozda i ranije …

3 Likeova

Like za dosljednost, ali ne slažem se s tobom.:yum:

Ispod 4500 :wink:
Prodajte tu sicu dok jos mozete

Može li mi netko objasniti ili dati link ekonomske računice po kojoj se isplati ulagati novce u bitcoin (i ostale kriptovalute)?

To je čisto kockanje!
Ne postoji niti jedna forumula ili ekonomska računica koja može prikazati percepciju uloganja. Nitko na svijetu ne zna koji je zapravo rizik ulaganja niti koji je potencijalni povrat na investiciju.
Dakle, uložiti novce u bitcoin u nadi da će jednog dana ponovno vrijediti 20 000, puno je rizičnije nego uložiti novce u kladionicu na koeficijent 4,5.
Na kladionici imaš izračunati koeficijent povrata na uloženo. Taj koeficijent zasnovan je na xx(x) statističkih podataka dok se bitcoin ne može sa sigurnošću zasnovati na bilo čemu.

Ne kažem da se ne može profitirati, ali kažem da je rizik uloga (vjerojatno) ogroman.
Teza kako će bitcoin ponovno rasti ne stoji na nikakvim nogama nego na pretpostavci i riječi “moralo bi”.

“Kanite se ćorava posla” - kako je to volila objasniti moja baka :slight_smile:

3 Likeova

Ocu li pozalit sto sam kupio BTC? pojma nemam…svakako se nikada nisam pouzdao u nesto sto ne mogu kontrolirat, dal’ mi je bilo zanimljivo? pa da, dok je bio onaj val kada je BTC eskalirao na nekih 19k? kakva mu je buducnost? tko to zna? :smiley: Znam da je netko napumpao dok su ostali dizali kredite na 8k 15k 19k u nadi da ce BTC otici na 50k? Oce li se to dogodit ikad? oce li se spustit na 1k, 100US ili dici na 100k? Ne znam, scenario je da nitko ne moze kontorlirat BTC-om, no sasvim sam siguran da mediji, banke i sl. mogu nanjet mnogo stete… trenutno stanje: masakar.

Većina ljudi ovo prolazi prvi put, a ne shvaća da je ovo zapravo kružno stanje marketa. Tko visoko leti, nisko pada, no ne znači da se neće opet podići još više. Već mnogo puta nakon bull runa prolazio se ovakav scenario, a bilo je i puno, puuuuno gorih scenarija od ovog sada, gdje je btc gubio puno veči postotak nakon bull runa.

2 Likeova

To je iz perspektive kada ne razumiješ što on je.

1 Like

Ne, to je iz perspektive kada položiš sve financijske predmete koji se bave tom tematikom.

No, ja uvijek kažem da je moguće da nisam upravu i ostavljam mjesto da me se uvjeri u suprotno…? :slight_smile:

Kakve veze financije imaju s tom tematikom? To i je problem mjesate kruske i jabuke.