Bitcoin zarada - provjerene stranice

Testirane stranice koje isplacuju cryptovalute jednostavno svaki dan višestruko možete pregledati sadržaje ili raditi claim vasih satoshija, isplate instant na vasu bitcoin adresu ili jednom sedmicno nakon sto skupite određeni iznos, visoke refferal zarade na svakom od ovih programa.

50 % refferal lifetime commision + 30 % share zarade od mene ako se registrujete kao moj refferal i javite se porukom


Moon sites - Bitcoin, Dogecoin & Litecoin program - 1% UP each day in DAILY BONUS if you claim at least once every 24hours + 50 % lifetime refferal comission



CLAIM BTC - High paying rates every 20 % minutes + various free bonuses + daily login loyalty bonus + 25 % refferal comission

:dance2: :dance2:

Simple doge - validan dogecoin faucet na svakih 10 minuta dobijate dogecoine direktno na vas wallet faucetbox adresu

http://simpledogecoin.tk/

Click ads to earn BTC every day

[b]

Za još stranica, dokaze zarade i uputstva kako je najbolje krenuti sa ovom vrstom zarade ili napraviti vlast

UPDATE / Predstavljam jos jedan fantasticno napravljen faucet, odlicna podrska i izgled same stranice koja je mladji brat od CLAIMBTC koju sam gore spomenuo kao 100 % provjerenu.

Za sve koji zele zapoceti skupljanje bitcoina jos jedan besplatan program gdje su omoguceni razni bonusi i dodatni reward program za najvrednije.

EASYBITCOINFAUCET claim svakih 10 minuta s pocetnim iznosima od 35 do 150 satoshija.

LOYALTY BONUS >>> Od Vaseg prvog claima na ovoj stranici krecete od 0 %, svakih 24 sata je dovoljan jedan claim da vas Loyalty bonus raste. Dobra stvar kod ovog fauceta je sto loyalty raste za 3% svakoga dana, dok svakog 5 dana raste za 5%. Bonus raste dok ne stigne do maksimalnih 100 %

Primjer / Nakon 5 dana logovanja i barem jednog claima svaki dan account ce imat LOYALTY od 17 %

REFERAL program donosi 25 % lifetime share-a od svakog claima vaseg referala i on se instant dodaje na Vas balance.
Ono sto je interesantno i sto cini jos ovu stranicu originalnom su razni potion bonusi koje mozete dobiti nakon claima, nakon sto uzmete vase satoshije svakih 10 minuta postoji i mogucnost da dobijete neki od potion bonusa koji se aktiviraju kada vi zelite i izmedju ostaloga omogucavaju naprimjer skracivanje vremena izmedju claimova, povecanje minimalne i maksimalne granice satoshija po jednom claimu i slicno.

Ako zelite isprobati i ovaj program registrujte se preko bannera ispod i ako postanete moj refferal vrlo rado cu podijeliti dodatno svoja iskustva oko ovog nacina zarade i pomoci novima na putu do prvih bitcoina.

Nisam siguran jel gore ovo ili PTC, ako zelite zaradit 5$/mjesecno ovo vam je savrsena prilika.

2 Likeova