Brojač sa statistikom v 1.0.0

Ma ne kažem Vama nego D1namicu. On je reka da radin 20 godina. Radim 37 od 20-te do 57. koliko mi je sada. Još malo pa 58.

Taman da kreneš s novom tehnologijom! :slight_smile:
I vlasnik tvrtke u kojoj sam radio prije 15-ak godina imao je tu negdje oko 60 kada je sa assemblera prešao na C# i učio iznova. Za 2 godine napravio je novi program za računovodstvo (kompletno računovodstvo, od primki za robu do salda konta). To “prestar sam” je samo izlika, ne i razlog :slight_smile:
A ako baš želiš toliko tvrdo ostati na staroj tehnologiji, daj onda više mogućnosti ubaci. Primjerice: osim brojčanika, stavi dodatni file u kojeg ćeš spremati od kuda su došle posjete (refferals), sa koje IP adrese, u koje vrijeme, a bogme možeš i iskoristiti IP to Location i dodati iz koje države su posjete. Dodaj više opcija.
I nemoj mi “Vi”, ja sam “ti”. :slight_smile:

2 Likeova

Miješate uzrok i posljedicu.
Čovjek je prestar kad prestane da uči. :stuck_out_tongue:

1 Like

Pa na linku stats je kompletna statistika. Kliknite taj link.

http://brojac.co.nf/

EDIT: Hvala 17-torici kolega koji su preuzeli novu verziju. Sad sam posjetio mediafire.

Poruka onom ko me zajebaje sa preuzimanjen brojača - bandwith mi je unlimited pa samo ti preuzimaj! I brojač preuzimanja mogu resetirati.

Realno bez ikakve lose namere ne vidim ni jedan jedini razlog da neko koristi ovaj zastareo i pre svega za oko ruzan brojac.

To je otprilike kao kada bi vozili Yuga umesto Mercedesa ili koristili nokiu 3310 umesto Galaxy S9, radi posao ali nije to to. I nema tu sta da se prica, tamo negde 2003-2009 ok ali ovo je 2018-a, i ako neko preuzme brojac to je eventualno da vidi o cemu se radi, sumnjam da iko ovo koristi.

Pa ja ga koristin. Fenomenalan je. A ne treba ga preuzeti da ga vidi kad je na samoj stranici pa može gledati.

A vidi sta kaze Kres0:

Puno hvala na brojacu.
Brojac radi savrseno, puno bolji je od google analyticsa jer broji sve posjete!
Mislim da bi trebao staviti cijenu od $5 i malo poradit na oglašavanju.
Sigurno bi lijepo zaradio :smile:

2 Likeova

Poprilicno sam siguran da je covek ironican ali ok. :slight_smile:

Više nije ni zanimljivo…

Čovjek napravio brojač i eto. Kome se sviđa neka ga koristi, kome se nesviđa najbolje da ni negovori loše o aplikaciji. Mislim da je bolje da se čovjeku pomogne ako se ima vremena ili da mu se možda kaže što da unaprijedi na postojećem brojaču.
Iskreno moje mišljenje ono što sam vidio na tvom webu to sam ja koristio davne 2009.-2010. statscounter više takve stvari nebi ni stavljao na svoje webove. Ono što bi ti mogao poboljšat na ovom porizvodu je složit u obliku libraryija za laravel ili symphony i malo doradit moderniji dizajn s bootstrap 4 ili frameworkom po tvojoj volji.

kolika tema oko brojača … koliko slova, riječi, postova

haos

Dorađujem ga čim uočim bug. A te strane riječi koje mi preporučuješ je valjda za windowsaše. Ja nisam ovisnik o microsoftu niti imam išta njihovog.

Neznam zašto misliš da pričam o microsoftu. To su PHP frameworci ali ok…

1 Like

A nisan ti ja za te modne novitete.

Kod zadnje nadogradnje sam pogriješio kod detektiranja preglednika Safari. Sad je OK. Molim preuzmite ponovno brojač i izvinite.

http://brojac.co.nf/

zamjerke:

  1. ne koristi minimalno funkcije u code-u
  2. podatke ne sprema u bazu

Al radi dobro. (the znakovi the znakovi )

Sve super što radi dobro, samo kad code organiziraš, onda dobiješ preglednost i lakše održavanje.

I na poslu su mi prigovarali da neuredno kodiram. A meni ne smeta, snalazin se a snalazi se i kompjuter.

Tebi ne smeta, ali se čovjek time bruka.