Comment od WP-a ili FB-a

Imam par sajtova u WP-u i svi mi koriste koment os WPa.
Namjeravam staviti comment os Facebooka.

Kako vi to napravite?
Dali koristite neki plugin ili rucno ubacujete kod od facebooka ?

vec imam neke postojece kometare od WPa… bilo bi dobro da i oni ostanu kad ubacim novi nacin komentara… kako to napravit…
jeste imali iskustva sa tim?

hvala
LP

Stavi si plugin facebook comments by fat panda

Hvala ti drmrgood !
Bas to mi je trebalo .

tnx.

1 Like

Jesi razmišljao da koristiš Jetpack comments ili npr Disqus umjesto standardnih komentara na Wordpressu?

Nisam…
ideja mi je bila da comment u WP bude povezan sa facebookom, jer kada netko ostavi comment automatcki njegovi facebook prijatelji vide da je on nesto komentiro na mom sajtu…

Za Jetpack i Disqus comment nisam cuo… reci mi koje prednosti imaju, dali imaju nesto bolje rijeseno od ostalih?
Hvala.

Ja koristim disqus. Jednostavan, radi sa već postojecim wp komentarima, mogućnost logiranja putem društvenih mreža ili anonimno komentiranje koje ti kao admin odobravaš ili ne.
Meni je dobar pa pokušaj i vidi

Imam pitanje oko komentiranja u WP… Naime, na novom web site-u ne žele imati mogućnost komentiranja. Što napraviti?
Hvala unaprijed na savjetu.

Pa samo isključiš mogućnost komentiranja. Ili sam loše pročitao pitanje…

Dobro si pročitao… :slight_smile: ali gdje točno isključiti formu da je uopće nema ispod teksta (vijesti)…?

https://en.support.wordpress.com/enable-disable-comments-for-future-posts-pages/

Ako pak koristiš neki plugin onda njega ukini

Ne, ne koristim… Hvala, pokušat ću… :slight_smile:

Ne ide, sve je isključeno, ali forma i dalje stoji ispod teksta… :frowning:
Pretpostavljam da je taj dio coda ovdje, ali ne znam što učiniti… U temi, folder, comments.php

Odi na posts > quick edit > disable comments

Instaliraj WP plugin: Disable Comments i riješen problem.

Ja sam kod sebe izbrisao u .php, appearance edit wp-comment ili nes tako :slight_smile: ali vjerovatno postoji laksi nacin. Instalirao disqus, beton!

Hvala još jednom, problem riješen… :slight_smile: Lijep pozdrav svima!