Da li je iko iz BiH digao danas pare od adsensa?

@MuamerWP Legnuce nemoj se brinut, mozda bake treba novi audi pa malo rade sa tvojom lovom

Ma e ima? otkud? al u svedskoj rade i konverziju jel to moze u bosni? Malo sto cijeli svijet misli da smo divlja afrika no jos i nasi ljudi vani tako misle.

1 Like

hahahahah jesi li ti cula/o da kod nas u BiH postoji cak mogucnost da u banci imamo sopstveni racun, da li je to moguce?
ha ha ha

Nas narod jako snalazljiv i pametan, gdje god da ga bacis on napravi cudo, nazalost to se ne moze na balkanu jer politicari(kriminalci) zaglupljuju narod. Evo u lijepoj bosni, umjesto da ljudi razmisljaju gdje ce na letovanje, politicari im prosipaju fore i fazone.

1 Like

Toliko smo pametni da smo prije 25g ratovali a sljedeci 25g birali te sto nas do rata, gladi i siromastva i doveli…Mi smo balkanci izrasito glupi…

1 Like

Da sto se toga tice to je nejasno, mislim da to tesko moze neko da objasni, ali mislim da su balkanci jako pametni i talentovani.

Pogledajte (eto ponovo ce @anja1 da se ljuti) Zlatan Ibrahimovic, ministrica iz bosne Aida u vladi svedske, prije neku godinu najbolja firma u svedskoj je bila sto je vlasnik neki iz bosne, gradonacelnika manjih gradova ima dosta sto su sa balkana itd… mislim da ljude na balkanu drze politicari i nedaju im da gledaju svojim ocima i misle svojom glavom.

Ali ja koliko vidim u bosni se najbolje zivi, jer kad neko organizuje neke proteste dodje max 3000 ljudi, sto znaci da je vecini super.

Dok je ovaca neće falit’ vune…

jer kad neko organizuje neke proteste dodje max 3000 ljudi, sto znaci da je vecini super.

Ne bih se bas slozio sa takvom logikom :confused:
Ljudi se bore na sve nacine, znaju da ce ih politicari jahati, bez obzira na proteste, a dobro i Beogradski Sindikat kaze (“danas posle ratova protesta i promena”), protestima se vise nigdje nista ne postize, a pogotovo kod nas na balkanu.

Pa nema nikakve promjene od jebenog protesta jer je potrebna maksimalna revolucija, koja bi razorila pola drzave, mozda cak nesto na fazon Gadafiju sto su uradili pa da se tek onda dodje do pameti naredne generacije politicara.

Kao da njih zaboli sto ispred vlade se skupi 5.000 ljudi i pisti pistaljka i drzi transparente, treba dici sve na noge i njihovim kucama koje su sagradili od nasih para. Pa tek onda neka se promjena moze ocekivati, mada jebani smo mi na Balkanu dobro. Jer smo opet ponavljam izrasito GLUP narod, ljudi nas drze za nos i valjaju nam price o nacionalizmu i tako upravljaju godinama.

2 Likeova

A reci mi samo gdje to vodi? U redu nema sta revolucija, dole vlada, sve 5.

Ali sta onda? Srusimo jednu zapadnu vlast, zapad postavi drugu. A mi? Mi srusili sopstvenu drzavu unistili ovo malo sto imamo i onda opet obnavljati to narednih 10 godina, pa jos 10 godina da nam se prica da se obnavlja i tako u nedogled. Nema od toga niceg dobrog vjeruj mi :wink:

Da li je neko od vas danas dignuo pare? @Delija jesi ti dignuo svoje?

Evo meni je prijatelj danas digao pare u Sarajevu u RF banci

1762 eura su mu isplatili bez broblema

OK, hvala ti brate na odgovoru, nadam se da će i meni danas isplatiti…

I on je čekao par dana isto živi od adsensa i što na crno odradi na bausteli pa je bio živčan za poluditi

Ne zamjerite na greškama u pisanju vani sam pa pišem preko mobitela

1 Like

@Cane razumijem ga potpuno, volio bi da mi adsens nije primarna zarada, već sekundarna ili čak tercijarna, sačuvao bi mnogo živaca…

Nekome, kome je bauštela primarna zarada…sigurno bi jako volio da mu je adsense primarna.
Tko god u svom životu opaža samo negativno koje ima…bez da odvoji dovoljno fokusa i na pozitivne stvari koje su tu, prilično srlja. Takav nesklad u razmišljanju oko dobrog i lošeg je degradacija daljnjem napretku osobe.

Shvati ovo kao dobronamjernu kritiku.

@bozoou brate, ja sam u životu do ove 24. godine prošao svašta, 2008. mi je stari umro imao sam 15-16 godina, tad je već počelo jebavanje sa životom, kad nisam išao u školu išao sam na bauštelu, na faks sam mogao zaboraviti odmah, tako da sam završio srednju i počeo raditi sve i svašta, zatim je došao adsens i razvio sam se u tom polju koliko god sam mogao i svakako da se ovi fizički poslovi ne mogu porediti s njim ali eto da ti ‘dočaram’ malo svoj život, imam ja itekako izoštren fokus u životu, a ovi što pišu da sam digao galamu oko ovoga, 'ajte vi recite elektrodistribuciji, pošti, vodovodu, komunalijama da će pare od adsensa još malo leći, pff…

1 Like

To je isto kad ja ne bi platio Internet onda ne bi mogao raditi a od toga živim, dobro, dobro živim ne žalim se :slight_smile:

Ti prvo sto trebas uraditi je preci iz te smetljarske banke, promijeni racun u RF i neces imati problema. Nikada mi nista nije preko njih kasnilo.

čekam samo da dobijem sad pare, i odoh iz nje…