Da li je iko iz BiH digao danas pare od adsensa?

Rado cu dodati za Svedsku. Mama mi se tamo odselila sa jedno 55.g. Nikad nije pohvatala ni eng ni bilo koji strani jezik. No oni tamo, ne da ju nazaduju što nezna jezik, nego su se zvjerski potrudili da je nauče jezik i integriraju u društvo. Pod time mislim da su je prvo gurnuli na besplatne tečajeve, a kad je praktički prestala hodati na iste nakon nekog vremena, oni je nisu kamenom zbog toga, nego su joj našli posao u vrtiću među djecom…kako bi uz njih dalje učila jezik.
Ekšuali, divno uređena zemlja koliko sam uspio opaziti ovako iz posrednog iskustva…a ne da prenosim što mediji kažu jel negdje valja ili ne.

legle pare jutros u 9

1 Like

Da ovo sto ima u medije da stranci nemaju nikakve sanse da ih ne vole…to nema veze ni 1% sve je obicna laz.

Pitao sam prijatelja iz Francuske jeli tacno da drze one crnce i arape u odvojena mjesta i da im ne daju da se mijesaju sa drugima, on kaze da to nije tacno i da oni sami se grupisu i nece da uce francuski jezik, nece uopste da se ukljuce u drustvo da zive kao i ostali. Znaci sami su krivi.

Ljudi sa balkana su 99% integrisani i mogu reci da ih svi cijene.

Samo da kazem ovo za banke, znam da je tesko da se povjeruje u to, mozes dobijat na racun uplate koliko hoces ako je uplata manja od 15.000€ i nema zime, jer jednostavno kakve veze ima racun sa poreznom? U jednoj familiji moze raditi recimo 4 osobe i svu platu mogu da dobijaju na jedan racun, znaci racun nema veze sa zaradom.

Samo ne razumijem zasto u Hrvatskoj ima nekoliko vrsta racuna, zar u EU nije sve isto?
Ja ako dobijem uplatu u evrima ili dolarima kada legne na racun novac se automatski konvertuje u svedsku krunu.

Kako je najbolje da se ubijem, pištolj, tablete kakve, vene sjeći u pi*ku maternu, još uvijek nisam dobio ništa…postaje mi sumnjivo već…

Nema ti sta bit sumnjivo, ne poslujes sa mujom iz kanade vec sa googleom

Nije upitan google, ako si citao odozgo to sam vec spomenuo, bitna je banda ova u bih , šta čekaju više, možda s mojim parama placaju kurve i drogu, pizda im materina…

Preletio sam post samo na brzinu, sjest ce pare, ne brini.

Vidim da ovdje nitko to ne spominje pa ne znam jeli samo slučaj kod mene, ali da napišem

Dakle, kod mene je slučaj da mi svake godine u 1. mjesecu banka blokira isplatu. Dakle, Google pošalje novac, vidi se na transakciji u banci ali ja ne mogu do nejga dok se ne pojavim i dam dokumente na uvid. Oni to objašnjavaju nekom provjerom (pranje novca isl), nakon čega opet sve uredno radi godinu dana.

Možda je i kod tebe nešto slično. Odi u banku sa isprintanom potvrdom o uplati AdSense i neka pronađu transakciju. Pitaj zbog čega ti pare nisu proslijeđene na tvoj račun itd itd…

Nisam znao za to, ali da napisem jos…danas sam pitao ove u banci zasto se ovo desava, ona me upitala jesam li tp1, tp2 tako nesto, da li neko zna sta to znači? Inače isplaćujem u BBI banci is ve je bilo oduvijek uredu dosad…nezz računi čekaju, sve čeka a jebene isplate ni na vidiku, moram pozuriit pisati sa vama dok mi net jos nisu iskljucili, ovaj zivot je sranje, ■■■■■ se sam sa sobom, jedva spajas kraj s krajem…mah u ku*ac sve…

Ima i kod nas internet bankarstvo, ja ga koristim u Raiffaseinu i sve ok… Generalno mafija banki je ista kao i kod vas tu vec nema razlike…

Tacno nikad niko sa nama Bosancima, pa jebote 23 i 22 su bili vikend logicno je da ljudi nisu uplatili, digao si cijelu paniku kao da ti kasni isplata 10 dana.

@MuamerWP Legnuce nemoj se brinut, mozda bake treba novi audi pa malo rade sa tvojom lovom

Ma e ima? otkud? al u svedskoj rade i konverziju jel to moze u bosni? Malo sto cijeli svijet misli da smo divlja afrika no jos i nasi ljudi vani tako misle.

1 Like

hahahahah jesi li ti cula/o da kod nas u BiH postoji cak mogucnost da u banci imamo sopstveni racun, da li je to moguce?
ha ha ha

Nas narod jako snalazljiv i pametan, gdje god da ga bacis on napravi cudo, nazalost to se ne moze na balkanu jer politicari(kriminalci) zaglupljuju narod. Evo u lijepoj bosni, umjesto da ljudi razmisljaju gdje ce na letovanje, politicari im prosipaju fore i fazone.

1 Like

Toliko smo pametni da smo prije 25g ratovali a sljedeci 25g birali te sto nas do rata, gladi i siromastva i doveli…Mi smo balkanci izrasito glupi…

1 Like

Da sto se toga tice to je nejasno, mislim da to tesko moze neko da objasni, ali mislim da su balkanci jako pametni i talentovani.

Pogledajte (eto ponovo ce @anja1 da se ljuti) Zlatan Ibrahimovic, ministrica iz bosne Aida u vladi svedske, prije neku godinu najbolja firma u svedskoj je bila sto je vlasnik neki iz bosne, gradonacelnika manjih gradova ima dosta sto su sa balkana itd… mislim da ljude na balkanu drze politicari i nedaju im da gledaju svojim ocima i misle svojom glavom.

Ali ja koliko vidim u bosni se najbolje zivi, jer kad neko organizuje neke proteste dodje max 3000 ljudi, sto znaci da je vecini super.

Dok je ovaca neće falit’ vune…

jer kad neko organizuje neke proteste dodje max 3000 ljudi, sto znaci da je vecini super.

Ne bih se bas slozio sa takvom logikom :confused:
Ljudi se bore na sve nacine, znaju da ce ih politicari jahati, bez obzira na proteste, a dobro i Beogradski Sindikat kaze (“danas posle ratova protesta i promena”), protestima se vise nigdje nista ne postize, a pogotovo kod nas na balkanu.

Pa nema nikakve promjene od jebenog protesta jer je potrebna maksimalna revolucija, koja bi razorila pola drzave, mozda cak nesto na fazon Gadafiju sto su uradili pa da se tek onda dodje do pameti naredne generacije politicara.

Kao da njih zaboli sto ispred vlade se skupi 5.000 ljudi i pisti pistaljka i drzi transparente, treba dici sve na noge i njihovim kucama koje su sagradili od nasih para. Pa tek onda neka se promjena moze ocekivati, mada jebani smo mi na Balkanu dobro. Jer smo opet ponavljam izrasito GLUP narod, ljudi nas drze za nos i valjaju nam price o nacionalizmu i tako upravljaju godinama.

2 Likeova