Dobri i loši trgovci na WM forumu

preporuka za @janjicar, vodio jednu moju FB stranu jedno vreme i sve odradio korektno, sve preporuke.

@mestro67 ali ne vidim razlog zasto je mene levatio.Sta je postigao s tim, samo negativanu reputaciju :smiley:

Pohvala nikada dosta, pa evo još jedna za člana @ndukic

Imali smo jednu dosta dugu suradnju i uvijek je plaćao po dogovoru, čak i prije.
Definitivno preporučujem suradnju sa ovim članom!

1 Like

Hvala @d1namic . Baš sam počašćen ovom pohvalom.
Također ovim putem pohvaljujem tebe jer si sve odradio po dogovoru i na vrijeme.

1 Like

Pohvaljujem člana @jamie i preporučam!

Hvala Jamie, bilo mi je zadovoljstvo!

Sve pohvale za clana @El_Mero super je saradjivati sa ovakvim clanom
Preporucujem saradnju sa ovim clanom!

Takodje. Laganije davno nisam saradjivao. Bez ikakvih opterećenja, smaranja i rokova.
Pravi drugarski odnos.

1 Like

Sve pohvale za člana @stux, odlične dvije saradnje. Sve korektno što se tiče plaćanja. Preporučujem defintiivno.

1 Like

Pohvaljujem još člana @Jamie :sunny:

transakcija sa @tempoit prošla bez problema

također… sve pohvale za @LXg na trudu i izvrsnoj suradnji :wink:

I od mene pohvale za korisnika @tempoit

također više nego odlična suradnja s @belmin

uskoro idemo dalje sa suradnjom - web dizajn/wordpress

@sproject sve preporuke za clana na brzoj i super saradnji . . .

Sve pohvale za clana @milos, super je suradjivati sa ovakvim clanom, te preporucam suradnju!

Možda ovo nije prava tema za to ali je naprikladnija. Odnosi se na registraciju domena koju je clan @Nikola​051 ponudio na forumu a kaja je glasila.

domena .com 1+ 1 gratis 50kn

Ono sto se desava vec 21 + dan je da je prva domena koja je trebala biti registrirana ajde regana je u cca. 1-2 dana sto je ajd i ok ali ova druga koja je trebala biti kao gratis ali ocito nije na nju cekam 21 + dan da se registrira.

Ok mozda nije covjek kriv kako mi je naveo u poruci ali i od tog odgovora je proslo vec 9 dana.

“Oni prave probleme, s njim sam partner, ali imam već preko 35 registriranih domena.
Rekli su mi na početku suradnje da nemam ograničenja za registraciju domena, sad su postavili blokadu jer kažu da sam stigao do kraja ograničenog koliko max mogu registrovati domena. Sad razgovaram s njima putem emaila zbog toga da to riješimo, ali oni jako sporo odgovaraju pa odgovor moram čekati i do par dana. Jadna im je podrška.”

@Abel ja sam Vama sve lijepo napisao tako da ste na vrijeme obaviješteni zbog prekida registracija. Dobili ste jednu SMSajme.com domenu koja je uspješno registrirana a ova gratis još uvijek nije zbog problema sa partnerom 1and1.com hostingom.
Pošto sam Vam najavio probleme već par puta i da je u toku riješavanje, neznam čemu ovo vodi.
Ukoliko nekim slučajem ne uspijem riješiti probleme sa navedenim partnerom, domenu ću Vam registrrati po vlastitom trošku. No do tad sam Vas ljubazno zamolio za strpljenje!
Pozdrav!

Macan nije uredan korisnik:

itd

1 Like

@BorisJenicek - odlična komunikacija, a uplata skoro pa prije obavljenog posla. :smiley:
Pohvaljujem i toplo preporučujem!

Hvala @Petra369 također sve pohvale.