Dobri i loši trgovci na WM forumu

@fico7489

kaze oce kupit, pa onda nece. gubljenje vremena

@amardugi -> dobio sam poruke u inbox da je prevarant, a neda mi se sad istraživati dal je ili nije.

1 Like

također loše iskustvo @TopWeb

držao sam njegov Adsense na sajtu par dana da vidi jeli sve u redu sa zaradom nakon toga više nije odgovarao na poruke…

Hvala na komentRima. Uopce nemamo potrebu braniti svoje odluke jer se ne osjecamo krivim i optuzbe za prijevarj su vrlo ozbiljna stvar te molim da pazljivo birate rijeci koje upotrebljavate i u kojoj situaciji. Ako ima needuciranih slobodno potraziti na web-u definiciju prijjevare.

Druga stvar, ako vasi sajtovi kako ih predstavljate (najcesce s krivim informacijama) na kraju odlucimo da ih necemo kupiti, probajte ih “uvaljati” nekome drugom jer ako nam kazete jednu informaciju i mi utvrdimo drugu definitivno nemamo potrebu uopce s vama vise komunicirati a kamoli objasnjavati svoje odluke.

Kada kupujemo web stranicu provjeravamo je i do 30 dana, a sto bi vi sbe na rzinu to je vasa stvar

Snajperist…

Molim na pm koja je bila tvoja stranica i da li je jos aktualna. Mozda sam i pogrijesio, isprika, daj mi vremena da utvrdim.

Ako i kupimo web super, ako ne molim potvrdu na pm da ti revqnsiram novac ako sam te ostetio.

Unaprijed isprika i molim poruku na pm sa detaljima

Pohvalio bi člana mrcinu . “Poznajem” ga već duže vrijeme iz rasprava kao susretljivog i vrijednog člana.

Pomogao mi je da uplatim transakciju preko Skrilla i to bez da je tražio proviziju. Vrlo pristojan, rekao bih malo je takvih dobrih ljudi.

Hvala mu !

2 Likeova

Hvala i tebi @Job jer unatoč tome što nisam tražio proviziju istu sam i dobio. Uplata expresna i “posao” obavljen brzo i na obostrano zadovoljstvo. Što više ovakvih članova i suradnja i svima će biti bolje! :wink:

Živio!

Sve pohvale za @dadaas, samo par minuta nakon uplate za licence mi je poslao login podatke. Brzo i efikasno, mada nisam ni sumnjao :smiley:

Hvala, ja isto pohvaljujem @wizard1 koji je platio sve u najboljem redu!

Sve korektno odrađeno sa @d1namic osoba od povjerenja :slight_smile:

1 Like

@opica Također samo pohvale, uredno uplaćeno u naprijed i brzo dogovaranje posla! :slight_smile:

Pohvala za @tempoit, sve uredno odrađeno s njegove strane i uplaćeno na vrijeme! :slight_smile:
Sve 5!

također pohvale za @d1namic sve odrađeno brzo i kvalitetno i svakako surađujem s njim još u budućnosti… suradnja vezana uz facebook :wink:

1 Like

@Karantena, kaze da nezna hrvatski, ali dobro smo se razumjeli, platio sve u brzom roku. Sve opohvale

@alek je gospodin koji ce samo trositi vase vrijeme, ako vam ponudi nesto ignorirajte. U nekoliko topica trazi suradnike, cak sam se i mislio javiti ali ocito je da se radi o nekom tko nije ozbiljan.

U mojem slucaju ponudio je najvecu ponudu, unistio mi cijelu aukciju, potrosio moje vrijeme i jos vrijeme durgih ljudi koji su sudjelovali u aukciji.

Ovakve ljude minimalno bi trebalo maknuti sa foruma, jer su neozbiljni, imaju forum.hr pa nek tamo trolaju.

@dadaas prije bih rekao da ti prodajes maglu i oces prijaviti covjeka jer si odbio da ti licno donesem novac,nemas razloga odbiti osim ako nisi htio prevariti me.

Da, isto kao sto sam prevario x drugih ljudi, isto kao sto mozes napraviti search na googleu i vidjeti tko je dadaas. A za tebe mozemo vidjeti i na ovom forumu topic gdje su te ljudi povezali vec prije ovog skandala s neozbiljnom osobom.

Malo poskrolaj gore, viodjet ces da imam uredne transakcije… No tebe to ne zanima jer si na ovom forumu vrlo vjerojatno da trolas, trosis nas novac i nase vrijeme…

Nema veze dali si imao suradnje do sada sta ti je tesko izaci ispred kuce primiti pare das mi podatke i gotovo?Ako je onda trazi drugu zrtvu jer ne kupujem gluposti preko neta i jos pod laznim nickovima na forumu .

Daj molim te, imas ejdan topic u kojem su te ismijali zbog krajnjih gluposti, pa iams skandal s bidanjem i sad imas ovo sto si napisao?

Za 500 kuna ces ti putovati na kraj drzave? Iz krajnjih neozbiljnosti u jos vece neozbiljnosti.

znamo ja i ti da neces putovati ni do vrata svoje sbe, a kamoli do kupca.

Nadam se da ce administratori ovog foruma reagirati, jer ovo vec postaje smijesno. Ne samo da optuzuje nekog na neke prijevare nego se i ismijava sa wmforuma.

Pa zašto ne doci do tebe?
Kada putujem cijelom hrvatskom i najsigurnija opcija osim ako ne prodajes maglu :wink: