Facebook sadrzaj na web stranici

Pozdrav svima,
Sadrzaj upravo postavljen na fb-u kopiram na web, dodam title, subtitle…koju fotku…dali je to je duplicate
content za google?

Mislim da nije i da Google ne indeksira fb objave…

Ispričavam se cijenjenom Komentaru, :slight_smile: ali moje iskustvo je da G indexira čak i PP (privatne poruke) na FB-u, ako već ne komentare. :frowning:
Dakle, G sve vidi i sve zna, drugo je pitanje koliko obraća pažnju na nešto, ali to da će znati da je riječ o duplicate content, to je kao dobar dan. :smile:

pa kakvo je to iskustvo?

Pa piše u rečenici iznad. :smile:

Pa kako to moze indexirati ako se mora logirati u tvoj racun da vidi?

Ne znam kako. Znači da ne mora.
Ali baš to se dogodilo, više puta nego jednom. :frowning:

Strasno nesto. Ako to vidi onda stvarno vidi sve. Vrlo vjerojatno vidi sve sto ti vidis na ekranu, neznam dali to ne krsi neka prava, ali opet tko cita kada tiska prihvacam, pitaj boga sto su unutra nabljezgali. Jednog dana ce napisat da im dajes dusu, a nitko nece ni citat samo ce checkbox clicknut i prihvacam.

1 Like

S obzirom da imaš iskustvo, možeš li reći što trebam utipkati u Google tražilicu da vidim tvoju privatnu poruku?
Oprosti, ali dok ne daš konkretan primjer i dokaz, pričaš koještarije.

C3po pričaš gluposti

Dobro, evo kako je bilo;
Nakon što sam zakupio domenu (i više njih), te istu nisam ni oglašavao (linkao) nigdje, jedna nije imala niti hosting… sve što sam spomenuo javno tu domenu; bilo je u FB poruci. :frowning:
I sutra… što? Domena je indexirana, mada to nisam htio (još). :frowning:
Eto, tako je bilo i to par puta.
Jedini razlog je po meni, taj što sam napisao.
Jeli postoji drugi način (objašnjenje)?

Samo sam iznio svoje iskustvo. :slight_smile:

indexira znaci da se moze doci preko gugla na tvoju fb privatnu poruku.

2 Likeova

Ako mi netko od vas može pokazati jedan takav rezultat bio bih mu JAKO zahvalan…

ja samo objasnjavam sta znaci pojam indexira kolegi c3po. nema teoriske sanse da se to desi

U svom prvom postu se nisam dobro izrazio, kasnije sam objasnio; nije indexiran text iz PP-a, nego domena spomenuta, navedena u cijelom internetu SAMO u FB poruci. :wink: (stara manje od 1 dan)
Kako je to moguće ako G botovi nisu bili u PP-u FB-a, ili ako im FB nije “špijao“? :frowning:

kako znaš da je indexirana sigurno si u google upisivao domena.com ?

He he, :smile: nije nego site:domena.com :slight_smile:

ista stvar :slight_smile:
i to si sigurno radio i prije nego je bio indexiran?

Aleluja. :blush: To je znači razlog indexiranja domene?
He he he :slight_smile:

i po meni je taj upis u gugl dovoljan da gugl bot obilazi domenu.