Facebook sadrzaj na web stranici

Pa kako to moze indexirati ako se mora logirati u tvoj racun da vidi?

Ne znam kako. Znači da ne mora.
Ali baŔ to se dogodilo, viŔe puta nego jednom. :frowning:

Strasno nesto. Ako to vidi onda stvarno vidi sve. Vrlo vjerojatno vidi sve sto ti vidis na ekranu, neznam dali to ne krsi neka prava, ali opet tko cita kada tiska prihvacam, pitaj boga sto su unutra nabljezgali. Jednog dana ce napisat da im dajes dusu, a nitko nece ni citat samo ce checkbox clicknut i prihvacam.

1 Like

S obzirom da imaÅ” iskustvo, možeÅ” li reći Å”to trebam utipkati u Google tražilicu da vidim tvoju privatnu poruku?
Oprosti, ali dok ne daŔ konkretan primjer i dokaz, pričaŔ kojeŔtarije.

C3po pričaŔ gluposti

Dobro, evo kako je bilo;
Nakon Å”to sam zakupio domenu (i viÅ”e njih), te istu nisam ni oglaÅ”avao (linkao) nigdje, jedna nije imala niti hostingā€¦ sve Å”to sam spomenuo javno tu domenu; bilo je u FB poruci. :frowning:
I sutraā€¦ Å”to? Domena je indexirana, mada to nisam htio (joÅ”). :frowning:
Eto, tako je bilo i to par puta.
Jedini razlog je po meni, taj Ŕto sam napisao.
Jeli postoji drugi način (objaŔnjenje)?

Samo sam iznio svoje iskustvo. :slight_smile:

indexira znaci da se moze doci preko gugla na tvoju fb privatnu poruku.

2 Likeova

Ako mi netko od vas može pokazati jedan takav rezultat bio bih mu JAKO zahvalanā€¦

ja samo objasnjavam sta znaci pojam indexira kolegi c3po. nema teoriske sanse da se to desi

U svom prvom postu se nisam dobro izrazio, kasnije sam objasnio; nije indexiran text iz PP-a, nego domena spomenuta, navedena u cijelom internetu SAMO u FB poruci. :wink: (stara manje od 1 dan)
Kako je to moguće ako G botovi nisu bili u PP-u FB-a, ili ako im FB nije ā€œÅ”pijaoā€œ? :frowning:

kako znaÅ” da je indexirana sigurno si u google upisivao domena.com ?

He he, :smile: nije nego site:domena.com :slight_smile:

ista stvar :slight_smile:
i to si sigurno radio i prije nego je bio indexiran?

Aleluja. :blush: To je znači razlog indexiranja domene?
He he he :slight_smile:

i po meni je taj upis u gugl dovoljan da gugl bot obilazi domenu.

Kolega @c3po nas zajeā€¦ :slight_smile:
JoŔ na jenom mjestu sam primijetio gaf ali nisam htio raspravu raditi. Pokretač teme se nije javio sa rezultatom pa je sve ostalo visiti u zraku :smile:

Klasično indeksiranje privatnih poruka nebi imalo smisla i nije moguće bez velikog sigurnosnog propusta od strane Facebooka u ovom slučaju.

Ali to da Google analizira svoje privatne poruke u svrhu kreiranja usmjerenog marketinga, isto kao Facebook svojeā€¦ to je tako. A isto nebi bilo čudno da oni međusobno dilaju tim podacima, pa tako da Google zaista ima uvid u Facebook private msgsā€¦

1 Like

Dali je objava sa nečijeg fb zida na nekom webu duplicate ili nije.? Po meni nije, google voli dati rezultate sa web stranica kada ih ima. Nema slobodan pristup ovjavama na fb a isto tako ne može biti siguran da će netko pročitati post na fb ako možda nema account.

Veču glupost nisam odavno pročitao.

Slabo to radi :frowning:
Da ā€œpodetaljimā€ā€¦pokrenuo sam grupu na fb:
https://www.facebook.com/groups/591261864379625/606669259505552
Clanovi grupe pitaju, krene rasprava pa kopiram teme od interesa i komentare i slozim temu sa naslovom, podnaslovom, njihovim komentarima i fotkom:
http://www.sobrecroacia.com/debates
Google je indexirao te url-ove i fotke da bi ih par dana nakon toga ā€œdeindexiraoā€ :scream:
Pingao sam opet te url-ove i cekam dali ce ih opet indexiratiā€¦