Google poslao pare a u banci tvrde da para nema!?

Da li vam se u vašoj karijeri ovo ikad desilo, Google je poslao pare, znači ima račun ima sve, vidim na akauntu a u banci tvrde da ništa nije uplaćeno, i to ne ova lokalna banka BBI nego glavna ova u Sarajevu, i to ne bi bilo toliko fascinantno da mi kolega nema isti slučaj, digao pare sa raifaisena, unicredit ali na BBI ništa, ko tu sad koga malo ha? Našao sam u adsensovom pomoćnom centru ovo
i danas je treći radni dan, kontaktiram u Sarajevo glavnu banku, ženska inače plaho ljubazna (sarkazam) kaže kako ima još osoba koje nisu primile ništa i da ne zna šta je to, e sad, jel se nekome od vas ovo ikad desilo, pogotovo nakon redovnog plaćanja od više godina i u istoj banci…

Izgleda da je tu čekati 10 dana, nema druge…

Bitno je da ce legnut, nazalost banka vjerojatno namerno odugovlaci jer radi sa tim parama.

Mda brate, ako je vjerovati Googleu ili nekoj banci u Bosni, pa normalno da cu vjerovati Googleu, ovi nesto mute, da nece u bankrot…jer kako sam vec rekao, po svim bankama isplacuju te pare, jedino svi koji smo kod BBI čekamo…samo da mi isplate pare, ja kidam iz ove banke…

Otvori racun u nekoj sto je iz njemacke ili neke druge zemlje a ima filijalu u bosni, oni bi trebalo da budu tacniji.
Meni je jucer leglo od google-a

nista nebu od love http://webmajstori.geek.hr/google-utajio-16-mlrd-eura-policija-pretrazuje-urede-u-parizu/
hahaha

Odi im u banku trazi seficu odjela i ■■■■ im sve, reci da otkazujes sve njihove smetljarske usluge. I odmah odi u RF otvori devizni i nemas problema sa Adsense meni je vazda bile pare od Adsensa na racunu do 24 najdalje

Ako ti sta pomaze, meni su u BBI kroz 3 dana isplatili novac sa PayPala. Adsense mi je povezan sa racunom u drugoj banci, tako da nemam bas to iskustvo, ali sam klijentu jucer povezao Adsense na BBI racun od firme, pa napisem na sljedecoj isplati kakvo je iskustvo.

Da prvo odgovorim @tom971 gledaj sad:

  1. Google ima godišnji prihod od 40-50 milijardi dolara, tako da ova sića u parizu nije nista za njih
  2. Kakve veze ima to u Parizu sa Bosnom, ja ne vidim naslov utaja poreza u BiH
  3. Oni imaju svoje ljude koji to rješavaju a kao što vidiš sve nastavlja dalje da radi, mislim na adsense, ako nisi znao najveći prihod im je od adwordsa
  4. Pogledaj stavku 1. još jednom
  5. Ovo je definitivno neko sranje sa bankom, jer vidim da su svi ostali isplatili svoje

Ne bit tak ozbiljan, ja sam se salio samo…

Izvini, ali nije mi do šale trenutno jbg…

otvori racun u unicredit ili intesa ove su ti najbolje u bih, meni sa paypala na unicredit stize novac u roku 24h osim vikendom, pusti se tih arapskih i bakirovih banaka :slight_smile:
nadam se da ces dobit novac nemoj da brines vjerovatno su spori dok proknjize…

Ljudi, nijedan broj njihov ne mogu dobiti, odmah me izbacuje…mozda će u bankrot, sta vi mislite?

Generalni je problem na BH Telecomu, probaj pozvati sa nekog drugog broja.

aha, dobro onda…pokušavaću i dalje…hvala ti na inf.

Pored jedne Raiffeisen banke, ti koristis neku BBI i onda se cudis sto kasni, sto nema.

Eto ja sam u RF Banci vec neke 2-3 godine i sve radi perfektno, osoblje ljubazno, sve na vrijeme.Ne radim sa adsensom, ali kada povucem lovu sa PayPala, ona je u roku od par sati na racunu, dok neki u drugim bankama cekaju po par dana.

Nema ti druge osim da mijenjas banku.

Kod mene u RF kad povucem pare sa PayPala budu istog momenta na kartici, znaci u sekundi…Prije nekoliko godina se cekalo par dana ali sad je fantazija sto se toga tice. A na devizni od Adsensa su mi uvijek bile kroz 2-3 radna dana. Vise ne radim sa Adsense pa ne znam kako je sad

Moguce da je i kod mene tako, ali nisam nikada dizao neposredno poslije povlacenja novca, tako da ne znam.

Ma nema problema, evo izasla je vijest i na klixu:

@belmin vjeruj brate da jedva cekam da odem iz nje, ali ne mogu jos dok ovo ne rijesim, ali iducu isplatu sigurno da ne budem u ovoj bbi, ko bi rekao da će ona sad praviti probleme a dižem već dugo vremena bez problema i na vrijeme, zanima me samo u cemu je problem, jer kad ih zovnem gore u sarajevo kazu nema priliva novca a kako ako je meni gugl poslao sve i imam transakcijski kod, sve zivo, ako ima transakcije, gdje su pare onda…a ne mogu gugl kontaktirati dok ne prođe 15 dana od dana plaćanja, a jbte puno je to…