HR SEO Strucnjaci

Za 200 do 300 moze dobiti jedan do dva linka.

Pa dobro, nisu link building samo guest postovi. Ja sam dao oglas za gradnju linkova za domace trziste, i to sve spada u link building - video submission, pdf submission, infografici, web 2.0 blogovi, forum postovi, potpisi iz foruma, sve je ovo korisno. U principu, guest postovi i ne treba da budu placeni. Planiram i da pokrenem jednu malu PBN mrezu, u stvari to je vise brand mreza koja ce da bude medjusobno polinkana, to nije black hat. Brand mreza je ovo sto cine Tom’s hardware, Laptopmag, Tom’s guide, Top ten reviews…To je sve ista ekipa i dominiraju u Electronic/PC nisi.

Ljudi, razmatram opciju pokretanja velikog globalnog projekta, pa želim vaše preporuke u području SEO-a. Sam se bavim istim već 7 godina ali nemam vremena za ovako velik projekat da sam radim i SEO. Dakle za globalno tržište, neka pravo reputabilna firma. Novac nije problem, samo želim da dobijem ono što tražim, odnosno prvi page googlea. Unaprijed hvala.

Ako se već 7 godina baviš SEO-om a ne znaš da ti niko ozbiljan ne može garantovati kao krajnji rezultat prvi page gugla onda…you are doing it wrong…

Molit ću lijepo, za pravu cijenu sve je izvodljivo, jedno je tražiti prvo mjesto i prvi page, zbog toga postoje prvaci u SEO-u i oni spameri koji gledaju samo kako da te zapale. Ako nemaš preporuku, nema potrebe za tzv. “lekcijama”.

Što se tiče direktne preporuke oni o kojima se naviše priča za US tržište po mom mišljenju http://www.boostability.com/ , nisam koristio tako da ne mogu da garantujem niti da ti kažem nešto više o cenamaa ali zasigurno nisu kako ti kažeš “oni spameri koji gledaju samo kako da te zapale”.

Za ove verovatno znaš - http://dejanseo.com.au/

A što se tiče neke logike, kucaš brate “BEST SEO” , “BEST SEO SERVICES” , “BEST SEO AGENCY” itd… pa vidiš šta izlazi , ako su rangirali sebe za tako “teške” fraze verovatno će i tebi da pomognu :smiley: ako već novac nije problem naravno

Kucao sam ja na googleu i sam keyword SEO, ali želio bih iz prve ruke neko ko ima iskustva.

ne samo da adwords nije jedini pravi seo, nego adwords uopce nije seo.

sta mislis pod globalni projekt. Posalji mi u inbox keyword za koji se zelis rangirati i na kojem google-u (americki, njemacki, hrvatski, etc.) i ja cu ti reci koliko je to realno. Znaci napravit cu ti analizu besplatno

Pa ovo je M(att) Cutts glavom i bradom.
Sigurno koristi Google prevoditelj. :slight_smile:

2 Likeova

Ja pretpostavljam (iz vlastitog iskustva - 6 godina) da svi u HR koji “znaju” i prate SEO rade na projektima na top tržištima (US,AU,UK).

Razloga je više a po meni najveća 2 minusa su ta što se naši poduzetnici (SEO klijenti) previše prave pametni (prošli tjedan me zove potencijalni klijent i kaže da bi on bio na prvom mjestu na Googleu za mjesec dana, ali kao nema vremena…), a drugi je da se iskustvo, znanje i rad još uvijek ne vrednuju koliko bi trebali…

Zato svi koji žive od SEOa na ovim prostorima preferiraju strane klijente…

Istina, a i zbog novaca, jer ovdje je puno ako nekome naplatis usluge 3000kn mjesecno, a u USA bez problema mozes dobiti $500 mjesecno za lagan posao.

Sto se tice pametovanja, cim netko pocne previse zapitkivati gluposti i postavljati vremenski rok, s njim ne zelim imati nikakvog posla jer odmah znam da cu pozaliti sto sam ikad isao raditi za njega

Upravo to…pogodio si u samu srz :smile:

Pozz

Kako vec ima jedan topic, za SEO optimizaciju treba strpljenja. :slight_smile:
Rezultati nakon 2 mj su jasno vidljivi i onda održavati samo offsite dio sa onsite izmjenama ako bude trebalo.

1 Like