Ima li akcija domena

Zna li neko jeli negdje u tijeku akcija pa da se moze kupit .com po nesto nizoj cijeni s kuponom. Mislim nije ni 9-10$ puno, ali ako se moze za 3-4 zasto ne :smiley:


ali ti treba kupon :smiley:

:smije:

hehe, vrlo pametno :smiley: taj dio sam i sam znao, samo nemogu nac kupon :frowning:

Eto ti ih…Zasad nisam nasao ispod 7.5 aktivnih trenutno, sto je standardni 30% off.

Ima li negdje kakavih akcija, planiram kupit 50ak domena pa da ne plačam po 10$ ako ne moram. Za Godaddy sam potrošio sve kupone.

Trebaju mi akcije za veći broj domena, a ne da se negdje registriram radi jedne domene koje je na akciji a onda puna cijena.

Ako kupujes preko 20 domena, javi se na PM, sloziti cemo dobru ponudu.

.net domene = $0.99 > 1and1

Ja sam kupio već desetak domena kod njih.

Nikad, ali nikad ako nije tako nužno kod 1and1, ja imam jako loše iskustvo s njima i nebi Vam preporučio.

Godaddy za sad najbolji registar domena, imaš domene od 0.99 $ pa na dalje.

Kuponi:
http://www.retailmenot.com/view/godaddy.com

http://www.fatwallet.com/GoDaddy-coupons

@Nikola​051 možeš napisati koje je to negativno iskustvo koje imaš sa 1and1 jer kao što sam napisao kupio sam više domena kod njih i za sada sve 5.

Pa to da su nekvalitetni, dobro ti kad platiš i imaš domen, nema tu problema toliko, ali podrška im je slaba, i dok sam ja bio kod njih prije pola godine, stalno im se korisnička zona ona “rušila”…

Ja njih kontaktiram a odgovre za 2 dana…

Ma svašta je bilo, nisam više njihov korisnik više od pola godine.

Čujem da se dosta balkanaca žalilo na njih.

Što se godaddya tiće, instalirao sam onaj plugin honey i on mi automatski ubacuje kupone, pošto sam kupovao puno domena, više mi nijedan kupon ne prolazi ispod 9.70$ po domeni, dakle ti kupovi vrijede do nekog broja.

Što se tiće 1and1, nevjerojatno kako su komplicirani, prvo sam kupio 5 domena, koje su mi aktivirali nakon 5 dana i tek tada skinuli lovu sa računa, pa onda dok sam se snašao u onom njihovom kompliciranom panelu sam zaboravio više koje sam domene kupio, a i mislim da više i nisu bile po 1$ već skuplje. Nisam siguran, al mislim da je i tamo ograničeno na par domena po 1$.

Što se podrške tiće to mi ne treba, dosta da mogu NSove namjestiti.

Odrađen uspjesan posao s korisnikom @bugi. Registrirano 20 domena, sve fer i korektno. Preporuka i drugima za poslovanje s navedenim korisnikom.

Je, sve preporuke…