Ima li ovdje audio producenata?

Pozdrav, zanima me jel se bavi ovdije itko audio produkcijom, ja imam doma svoj mali studio pa me zanima jel ima tu jos netko pa da popricamo malo?

bez studija doma, ali mogu pomoći

Znam i ja nešto o tome. :smile:

P.S. Svi koji imamo kompjuter imamo “doma mali studio”, samo mali broj njih ulazi (dublje) u to. :slight_smile:

i jel namjerava itko radit nesto stim ili radi?
kod mene doma dolaze decki s kvarta i ja logicno pa snimamo neke pjesme i tako… hehe :smiley:

Pa ja sam radio tako nešto prije 15 (petnaest) godina. :blush:
(jasno da nismo ista generacija ali što ima veze)

Odlično. Pa daj nam nešto onda da čujemo. :slight_smile:

Ovo je prva pjesma od mene i frenda, snimali smo je na mikrofonu od 500 kuna i zacudo je dobro ispalo, sad vec imam profesionalniju opremu oko 10k kn sam potrosio :smiley:

a ovo je zadnja od frenda (Jale) promjenio je ime u Drima, to je vec s boljom opremom hehe :smiley:
Nije ovo jos nista ozbiljno zasad hehe!

Pa dobro je, nije loše. :slight_smile:
Nego, reci, odakle je glazbena podloga?
Nadam se da je i to vaše, zašto to ne spominješ? :slight_smile: To je glavno.
Što spada u “profesionalniju opremu oko 10k kn” ?

To je frend naso free instrumental pa eto
Pa svasta, focusrite scarlet 2i2, rode nt 1 kit, voicelive touch 2, alesis studio slucalice 2 para, studio monitori, reflexion filter,behringer miniamp i tako mislim da ima jos nesto al sam zaboravio napisat :smiley:

Ma kakvi free instrumentali, ništa to. :frowning:
Trebate praviti svoju muziku, pa onda repati na to. :slight_smile:
Od ovih imena što si nabrojio, a platio si 10k kn :slight_smile: valjda možete nešto i snimiti?
Ja sam to sve radio softwareski u Fruity Loopsu i Cool Editu. :slight_smile:

Neka ti netko tko prati predloži neki program koji će zamijeniti ove pretpotopne, ali ja ih imam i danas u kompu, rade i u Win7, i odlični su. :slight_smile:

Razmisljo sam napravit neke instrumentale na fl studio i znam neke osnovne stvari, al za to stvarno treba puno truda
Ja vise volim nac neki free beat ili ga cak kupit pa onda na to nesto snimit
Trebutno snimam na cubaseu, jesi ga ti koristio ikad? :smiley:

U Cubaseu manje jer mi se je činio kompliciran i bili su mi mnogo bliži ovi
što sam spomenuo, a također pružaju mnogo. Fruity Loops je muzički studio i Cool Edit služi za (vrhunsko) audio editiranje. :slight_smile:
I, moram ti reći, ako snimaš u Cubaseu; ne radiš to kako treba, jer i snimak na mikrofonu od 10 kuna (a ne od 500) mora biti odličan. Provjerio osobno. :slight_smile:

Pa to, o tome pričam; FL Studio je Fruity Loops i to je prava stvar.
Treba puno truda, ali i nije, jer je jednostavan, a isplati se garantirano. :slight_smile:
To je pravi put. :slight_smile:

Ove pjesme sto sam ti pokazao to sam radio u adobe auditionu, on je najjednostavnijii (barem meni)
moram isprobat taj cool edit, izgleda mi kao audition :smiley:
Imam onaj keyboard pa i preko njega mogu instrumental napravit, samo sto nemam bas vremena za to vise se fokusiram na mix i master! :smiley: