iPhone 6s 32GB ili Samsung S7 32GB?

Problem je sta te ekstra performanse ne znace nista prosjecnom korisniku. Meni radi sve savrseno brzo i na s7 i na i6 samo ovako neke ocigledne razlike - tipa ekran, baterija i kamera e to se primjeti i to jako. I da kao sto kaze ovaj u videu rezolucija na i6 je dosta manja u odnosu na s7 tako da to treba jako uzet u obzir. Znate i sami na kompu - nije svejedno dali ti igru pokreces u 720p ili u 1080p.

znači kad je benchmark u korist ajfona onda je mjerodavan, a kad nije u korist ajfona onda je smeće… Kak može mob sa različitom količinom rama i roma imat iste rezultate na benchmarku kad i to ulazi u score? A i ajfon sve otvara u 750p? dok samsung u 1440p… Oboje su odlični mobiteli ali ipak mislim da su malo precjenjeni… tak da je izbor koji ti se više sviđa

Benchmark se odnosi na izvrsavanje razlicitih zadataka, a ne na tome u koga je veci.

Da je tako, kog vraga onda raditi benchmark, jer Samsung ima bolje hardverske specifikacije.

Da zato je ovaj iPhone strasna pa iPhone 6 sa dual core ima strasna performanse.

Odlucio sam se za Samsung s7 jer iPhone nudi samo 720p ekran…

Da, i kod mene bi to presudilo. Mada po statistici ovaj Iphone6 ne zaostaje, ali 720p i 1080p je nebo i zemlja.

nekak mi se cini da budem mate8 uzeo

LeTV lemax

ali nemre bit da će mob sa 2 gige i sa 3 gige identično radit, onda stavit 128mb i gotovo ak već tak razmišljaš… a antutu i mjeri brzinu i količinu rama ak se ne varam…

Kakve to veze ima, kada su potpuno razlicita okruzenja ? Brojke u tom slucaju nemaju neke veze.Eto One Plus 3 ima 6GB rama, al opet nije brzi od iPhone 7 plus.

Da, zato sam ja napisao da je Apple daleko ispred svih. Zamisli da oni trpaju te jake procesore i Ramove, nije to problem, utrpaju i evo. Ali kao i sve u danasnje vrijeme se gleda kroz novac.

Ako bi oni sad trpali u svoje telefone najbolje procesore i najvise mogue ramove onda im se to dugorocno nece isplatiti. Jer dok konkurencija ih hardverski nadjaca oni samo malo dignu svoj hardver i opet su daleko ispred svih. Zato i je ovaj Iphone7 daleko ispred svih.

Ovaj Xiaomi mu se priblizio po Performansama, ali on ima duplo vise rama i vjerojatno overclockan CPU.

Dok I7 sve to siba onak sa pola snage.

Gdje sam ja spomenul android u postu?? Ja velim za ajfon 7(2gb ram) i 7+(3gb), kak mogu imat isti score na antutu, znači ne skoro isti nego identičan broj, a razlika u gigi rama… na androidima 2x za redom upališ antutu pa će ti se razlikovat broj, a ovdje na praktički 2 različita mobitela identično… ili imaju vraški namješten softver da izbacuje tak, ili varaju na antutu…

Ili je OS koji pogoni gayphone 3 klase iznad androida :slight_smile:

Ima jedna narodna: “Dabog da ti android na respirator instalirali”

PS
Prema mom OSOBNOM mišljenju đaba Samsungu/HTC-u na papiru jači hardver kad su aplikacije, OS i sve oko toga kriminal :stuck_out_tongue:

Gdje je taj skor, daj link da pogledam ?

Pa i Windows Phone, je brzi od Androida :stuck_out_tongue:

Ne znam, Android moze u rang sa Symbianom mozda :smile:

A ovaj Pixel mi je najjaci, na keynotu ispljuvase iPhone, a ukrali 70% stvari od iPhone-a

Na stock androidu, da, ali kad si staviš neki custom rom radi ko da nije taj mob koji si kupio.

PS - možda je 3 klase iznad, ali zar nije sumnjivo da na 2 različita moba imaš isti rezultat? Da i oni možda ne rade ovo?

Kupi ovaj

Da, ali taj je octa core, bolje neka doda jos nesto sitno pa nek kupi hexa core. Hexa core je bolji. Ja imam 2 pro i jedan ne pro.

Vise performance i manje trosenje baterije.

E ovo mi je do sad najjace, stvarno su utripovali da ce pridobiti iPhone korisnike na svoju stranu :smiley: