Kako se šalju privatne poruke

Ej bok ekipa,

Nisam bio ovdje već neko vrijeme i sad idem poslat PM i nemogu nać tu opciju. Kako se šalju može li tko pomoć

Pozdrav, probaj sada, kliknes na neciji avatar i znati ces dalje.

Sada je tu opcija! Puno hvala!

To neki bug u forumu ili? Jer nisam bio odavno ovdje… zadnju put kad sam bio još je bio bulletin instaliran

Nope, to je tako za sve nove (i nove stare) korisnike, da bi otkljucao privatne poruke moras procitati odredjen broj postova/tema i ostaviti par poruka.

hmm ja sam imao preko 500 postova koliko se sjećam

Da ali svi statusi su resetirani pri prijenosu korisnika, tako da se svi racunaju kao novi korisnici.

lol ok … šteta šta se sve nije prenjelo

Istina, ali ono glavno je, teme/postovi nisu izgubljeni, samo se ne ‘racunaju’.

Slažem se… Isto tako ovo post mora bit dugačak min 20 znakova mi je malo glupo

pa sve ispod toga ti spada pod neku vrstu spamovanja, nego da se malo angazujemo :slight_smile:

1 Like

hehe napokon našao odgovor, mislio da više lud :smiley: svi pričaju o PM a nikako da nađem opciju :smiley:

Koliko je postova potrebno da bih mogao poslati PM, i da li mod može da mi otključa tu privilegiju? :slight_smile:

Vec bi trebao imati tu opciju, javi ako nemas.

1 Like

Jedan post od mene za otključavanje PM opcije :smile:

Jel može odg , vidim da je stara tema, ali sta i kolko treba napraviti za privatne poruke ?

Trebam PM, hitno pa onda zbog togo i poruka :slight_smile:

sad je i meni jasno, eto lutam pola sata po forumu da nađem tu opciju :smile:

da li mi možete ručno upaliti tu opciju, pošto sam ipak stari član (nije me bilo neko vrijeme, a kao što smo znali, nije se prebacio broj postova…), bio bih zahvalan