Link path error - jQuery confused (and me too)

Pozdrav,

koristim htaccess da preusmjerim sve linkove na jedan jedini index.php.

i sad, ako imam recimo link: stranica.com/link …onda sve radi dobro
…no ako probam zadati stranica.com/link/link2 …onda se desi nešto što neuspjevam shvatiti.

Znači za ovu drugu varijantu odradim php strukturiranje fileova/skripti identično kao za prvu varijantu…i stoga očekujem isti prikaz stranice kao za stranica.com/link …no što se desi:

-dobijem page source stranice identičan u oba slučaja. (To mi je i očekivano)
-na stranici se prikaže NEstilizirani html tekst , znači bez ikakve poveznice sa CSS-om
-firebug vrišti hrpu čudnih grešaka, tipa: SyntaxError: expected expression, got end of script …i ta greška dolazi od jQuerya.
Uz to dobijem još hrpu takvih istih greški, sve od nekih onload funkcija…i sve je vjerovatno povezano sa jQueryem. Greške se svugdje isto zovu, eventualno malo drugačije, tipa: SyntaxError: expected expression, got '<'

Iskreno, nemam ideju od kuda ovo krenuti debugirati. Probao sam obrisati sadržaj htaccessa (ukloniti ga)… da vidim kako će se onda ponašati. …i onda (očekivano) browser kaže da ne može pronaći skriptu stranica.com/link/link1 …tak da htaccess vjerovatno dobro obavlja svoj dio.
PHP opet dobro obavlja svoj dio kad imam identičan pageSource u oba slučaja.
No kakve veze ima jQuery s oblikom linka???
Any idea?

A jesam glup, path u linku se uzima u obzir…pa je sve shiftano za jedan stepen…hmmm

…ne kuzim samo kako sam dosad onda mogao imati iste pathove za varijante stranica.com i stranica.com/link :s