Na prodaju sajt sa online filmovima

Prodajem sajt za gledanje online filmova, sajt je godinama na netu, stabilne posete i zarada.

Sve podatke o zaradi, posetama itd cu da pokazem preko teamviewer direktno iz CP-a ili licno ukoliko postoji ozbiljno interesovanje.

Cena je jednaka zaradi u 2014-toj, oko 1500-1600e, to se odnosi samo na mreze s kojima se saradjuje ne i na direktno prodate oglase inace bi bilo i vise. Dokaze zarade mozete da vidite 2 godine unazad.

Ukoliko je neko stvarno zainteresovan neka mi se javi u PP za dalji dogovor i informacije. Naravno Skype je potreban za dogovor makar bilo i samo kucanje.

Ne postavljam sav info ovde posto ce u vecini slucajeva da se pojavi neko ko troluje i uopste ga ne zanima sajt, isto tako mislim da je najbolje da kupac vidi direktno izvestaj iz CP-a nego samo sliku.

Molim vas samo ozbiljni, a ne klinci koji bi samo da vide sajt. Osoba koja se javi bi vec trebala da bude spremna da kupi sajt kada se uveri u verodostojnost zarade i posecenosti posto se podrazumeva da je zanima nisa i da ima pare. :smile:

1 Like

Moze link sajta u inbox :slight_smile:

Mozda imam kupca za sajt (nisam ja)

i mene zanima,
moze link i screenshot zarade na pp Hvala

moze link i screenshot zarade na pp Hvala i meni

Ako nisi prodao, daj link preko privatne poruke.
Zahvaljujem unaprijed

Ako sajt nije prodat zainteresovan sam

Spustam cenu na 10 mesecnu zaradu i to je to. Koga zanima sastanak licno ja sam tu do cetvrtka kada idem za Nemacku i nema me do kraja 8-og meseca sto je ujedno i glavni razlog prodaje.

Do tada sam dostupan za sastanak licno (ko zeli tako) nakon toga dogovor i realizacija mogu ici samo preko neta.

Naravno kupcu nudim komletno vide objasnjenje kako i sta kao dodavanje kategorija, filmova, izmena sajta, update licnese i pluginsa.

  • da dodam da uz sajt ide Fb grupa od 10 000+ pravih fanova.

Pošalji mi svoj Skype name na PM. Zainteresovan sam za kupovinu.

Bump…

20 znakova…

Ja sam zainteresiran, može plz link i detalji u inbox? Imam par stranica s filmovima pa da podebljam porfolio :slight_smile: