Najveći stručnjaci za SEO

Pazi, pazi! Ovo nisam znao. Dakle, radi se o tome da ako imam site na kojem nešto prodajem, onda je bolje da na prodajnoj stranici nema forme za unos podatak o kupcu (ime, prezime, adresa za dostavu…), nego je bolje da stoji samo dugme s kojim će doći na drugu stranicu na kojoj je forma za narudžbu. Na taj način ispada da je on dugo bio na siteu jer je prodajna stranica duguljasta i ima se što čitati.

Ako je forma za unos podataka za dostavu na istoj stranici (koja je i ulazna i prodajna), onda čovjek nije kliknuo nigdje, a samim tim se nije nanovo učitala skripta od google alanytics-a. Naime, kad čovjek dođe na moj site, čita 15 minuta i zatim (možda) naruči proizvod. Samo 1% ih naruči, a ostali odlaze. Tada se analytics javascript učitao samo jednom kod ovih 99% korisnika i onda ispada da je svatko od tih 99% ljudi bio samo 1 sitni trenutak na stranici. Dakle, treba staviti da onaj tko želi naručiti mora kliknuti na dugme “NARUDŽBA”. Cijenu proizvoda je najbolje ne navesti na landing page/sales page, nego da čovjek mora kliknuti na dugme “Narudžba” da bi uopće vidio koja je cijena. Tako se postiže bolji bounce rate. Jesam li dobro shvatio?

[quote=“digits”]Evo, da ti ja probam objasniti… kvalitetan sadržaj se često greškom doživljava kao isključivo gomila super teksta, slika, videa, tutorijala i slično, dok kvalitetan sadržaj koji će zadovoljiti termin pretrage može ponekad biti i npr. jedan običan broj.

U tom slučaju korisnik nalazi upravo ono što je tražio i to je dakle kvalitetan sadržaj, odn. guglov točan odgovor na tvoje pitanje (pretragu).[/quote]

To je samo kvalitetna informacija, ali ne i kvalitetan sadržaj. Nije isto dali tražim neki članak ili poštanski broj, prvo je sadržaj(članci, postovi, video tutorijali, itd), a drugo je (poštanski broj, temperatura zraka, vlažnost, red voženj itd).

Uoči razliku informacija <> sadržaj. Dakle treba obratiti više pažnju na koji način i u kojem će se kontekstu pojaviti tvoja stranica u pretraživanju, nego samo za koju jednu ili dvije riječi, fraze će se pojaviti.

Ovisno u kojem kontekstu promatraš taj broj, ako sam ja u Google upisao “poštanski broj pančevo” i pri tome mi je u rezultatima mi je izlistana tvoja stranica s direktnim linkom na rezultat onda je to kvalitetan sadržaj pa makar to bio i jedan običan broj, ali ako ja tražim nešto nevezano uz poštanski broj,a vezanu uz pančevo i pri tome mi se izlisat tvoja stranica u rezultatima onda si mi ti možda ponudio ono što ja tražim, informacije o pančevu ili nekom broju, ali nikako to nije kvalitetan sadržaj.

Dakle nije bitan samo rezultat nego i kontekst onoga što se pretražuje, a ovisno o kontekstu pretrage i sadržaj će biti kvalitetan ili samo ono što sam ja tražio, ali nikako kvalitetan za moju trenutnu potrebu.

Da rezimiram, jedan te isti sadržaj u jednom trenutku može biti kvalitetan sadržaj kojeg sam tražio i ostat ću na tvoj stranici jer obiluje kvalitetnim i korisnim informacijama koje su mi potrebne, a u drugom tek sadržaj kojeg sam tražio ali mi nije trenutno kvalitetan. U drugom slučaju nema načina da me zadršiš na stranici jer to nije ono što meni treba u tome trenutku, a možda već drugi dan ću doći na tvoju stranicu i ostati tamo 3 sata ako imaš gomilu kvalitetnog sadržaja.

[quote=“Dr_Ante”]Pazi, pazi! Ovo nisam znao. Dakle, radi se o tome da ako imam site na kojem nešto prodajem, onda je bolje da na prodajnoj stranici nema forme za unos podatak u kupcu (ime, prezime, adresa za dostavu…), nego je bolje da stoji samo dugme s kojim će doći na drugu stranicu na kojoj je forma za narudžbu. Na taj način ispada da je on dugo bio na siteu jer je prodajna stranica duguljasta i ima se što čitati.

Ako je forma za unos podataka za dostavu na istoj stranici (koja je i ulazna i prodajna), onda čovjek nije kliknuo nigdje, a samim tim se nije nanovo učitala skripta od google alanytics-a. Naime, kad čovjek dođe na moj site, čita 15 minuta i zatim (možda) naruči proizvod. Samo 1% ih naruči, a ostali odlaze. Tada se analytics javascript učitao samo jednom kod ovih 99% korisnika i onda ispada da je svatko od tih 99% ljudi bio samo 1 sitni trenutak na stranici. Dakle, treba staviti da onaj tko želi naručiti mora kliknuti na dugme “NARUDŽBA”. Cijenu proizvoda je najbolje ne navesti na landing page/sales page, nego da čovjek mora kliknuti na dugme “Narudžba” da bi uopće vidio koja je cijena. Tako se postiže bolji bounce rate. Jesam li dobro shvatio?[/quote]

Ne. Google scripta za analytics mjeri koliko dugo ti je netko na pojedinoj stranici, neovisno o tome da li je on pročitao samo jednu stranicu i ugasio browser ili kliknuo na neki link na tvojoj stranici ili na back gumb browsera.

Sa strane korisnika ti je najbolje da na jednoj stranici imaš i tekst o proizvodu i proizvod i formu za narudžbu, a vjeruj mi google cijeni najviše ono što je dobro korisniku, više nego bilo što drugo.

Da, ali nije mi jasno na koji način analytics mjeri vrijeme koje je netko proveo na stranici ako taj nije kliknuo na neki od linkova na samoj stranici, ako nije klikuo na “back” od browsera da se vrati na rezultatsku listu, nego je jednostavno ugasio browser (možda je rezultate sa Googleta učitavao u novim tabovima pa zatvara one tabove koje je proučio) ili možda u taj isti tab gdje je tvoja stranica upiše novi url ručno? Kojom tehnologijom analytics može izmjeriti vrijeme provedeno na siteu u takvom slučaju? Koliko znam, javascript se učita jednom kad se učita stranica. Ne učitava se svako malo dok korisnik čita tekst na stranici.

Time on Page and Time on Site - How Confident Are You? - The ROI Revolution Blog

http://www.mindtheproduct.com/2011/08/data-driven-your-bounce-rate-and-time-on-site-are-wrong/

http://briancray.com/posts/time-on-site-bounce-rate-get-the-real-numbers-in-google-analytics/

Stavi analytics na jednu stranicu bez posjeta, posjeti ju, zatvori tab i vidi provedeno vrijeme, zatim usporedi sa stvarnim stanjem.

Tu je riječ o optimizaciji za tražilice, ne o pisanju enciklopedije.

Ako je sadržaj optimiziran za korisnika koji traži “Igrica za djevočice + naziv”, više nego dovoljno je - ponuditi mu točno tu igricu u rezultatu pretrage.

Od 1000 pretraga, 99% će biti zadovoljeno ponuđenim rezultatom. Onih jedan posto je možda tražio nešto drugo i on će biti zadovoljen s nekim drugim sadržajem.

Point kod optimizacije za tražilice je servirati točno ono što zahtjeva termin pretrage, a to se može, kako sam već rekao, i vrlo kratkom informacijom kao što je i jedan običan broj ili informacija od tri riječi.

Do vlasnika sajta je dali želi pisati članke o nekoj temi i na taj način monetizirati svoj rad ili želi generički izbaciti milijun optimiziranih pageva s kratkim informacijama i na taj način unovčiti svoj rad.

Koji će više zaraditi? Onaj koji je bolje optimizirao sajt (onaj koji ima više posjeta)

Čiji će korisnici biti zadovoljniji? Biti će jednako zadovoljni ako su našli ono što su tražili.

Ovo gore se tiče long-tail ključnih riječi, dok za jake opširne termine vrijede druga pravila i jednom frazom ili brojem na pageu se nemogu “naciljati”.

Tu već vrijedi tvoja teorija “kvalitetnog sadržaja” koja će na jak termin pružiti gomilu konkretnih informacija i time zaslužiti poziciju na tražilici.

Što se optimizacije tiče, prošla su vremena isključivog ciljanja jakih kw-a, svatko tko ozbiljno radi seo, zna da je kvalitetan traffic u long-tailu.

Pogotovo ako se ide s novim sajtom.

[quote=“digits”]
Što se optimizacije tiče, prošla su vremena isključivog ciljanja jakih kw-a, svatko tko ozbiljno radi seo, zna da je kvalitetan traffic u long-tailu.

Pogotovo ako se ide s novim sajtom.[/quote]

E, to je ono što mene zanima. Ako ja idem sa novim siteom i želim se pozicionirati na nekoliko keyworda koji nisu jednorječni, nego imaju 2-3 riječi, što u tom slučaju igra ulogu da postgnem bolji i brži rezultat. Da li backlinkovi ili bounce rate? Da, znam, bitno je jedno i drugo, ali što daje brži rezultat, a što bolji i dugotrajniji rezultat?

Nisi skužio moj post.

Bitno je dali optimiziraš site za informaciju ili za sadržaj. To su dvije različite stvari.

Tražiti poštanski broj ili igricu nije isto. U prvom slučaju tražiš informaciju o poštanskom broju za određeno mjesto što je u ovom primjeru stranica sa informacijom,a u drugom slučaju tražiš određenu igricu, što je u ovom primjeru stranica sa sadržajem. Ako sam negdje čuo za nekakvu igricu, ali nisam je igrao ili nisam upozant sa istom onda korisnik, u ovom slučaju ja, očekujem na stranici sa igricom i kvalitetan opis, kvalitetna uputstva za tu igricu i to čini tu stranicu stranicu sa kvalitetnim sadržajem, ako tražim informaciju o poštanskom broj za Đurđenovac, onda na toj stranici niti ne očekujem sadržaj o povijesti općine Đurđenovac, nego točno određenu informaciju,a to je u ovom slučaju 5 znamenki poredanih jednu pored druge koje tvore poštanski broj. Dakle kontekst pretrage je jako bitan.

Ovisno o kontekstu tvoje stranice, ali u pravilu niti jedno niti drugo ili i jedno i drugo u jakoj kombinaciji s još nekim jakim parametrima, a najosnovniji je relevantnost tvoje stranice u odnosu na kontekst pretrage.

Oh! Iznimno općenito. Valja početi odnekud. Poanta je da moj prijatelj doktor želi pisati o raznim bolestima, čovjek zna što piše pa ima namjeru pisati relevantne tekstove koji će ljude zanimati i vjerojatno će ih zadržati na siteu. Pitanje je kako zalaufati stvar, da se stvori kritična masa ljudi.

E da, a koliko utječe to ako se na dotični blog stavi da ispod svakog članka stoji mogučnost komentiranja i ako useri komentiraju članke. Pročitao sam da interakcija između sitea i usera povećava rejting na googletu, ali ne znam po kojem točno principu. Da li je to zato što google broji koliko je povratnika na site pa po tome određuje rejting ili zato što se ljudi duže zadrže na siteu poradi toga jer osim članka čitaju i komentare, pišu svoje komentare i tako provedu na siteu duže vrijeme?

[quote=“Dr_Ante”]Pazi, pazi! Ovo nisam znao. Dakle, radi se o tome da ako imam site na kojem nešto prodajem, onda je bolje da na prodajnoj stranici nema forme za unos podatak o kupcu (ime, prezime, adresa za dostavu…), nego je bolje da stoji samo dugme s kojim će doći na drugu stranicu na kojoj je forma za narudžbu. Na taj način ispada da je on dugo bio na siteu jer je prodajna stranica duguljasta i ima se što čitati.

Ako je forma za unos podataka za dostavu na istoj stranici (koja je i ulazna i prodajna), onda čovjek nije kliknuo nigdje, a samim tim se nije nanovo učitala skripta od google alanytics-a. Naime, kad čovjek dođe na moj site, čita 15 minuta i zatim (možda) naruči proizvod. Samo 1% ih naruči, a ostali odlaze. Tada se analytics javascript učitao samo jednom kod ovih 99% korisnika i onda ispada da je svatko od tih 99% ljudi bio samo 1 sitni trenutak na stranici. Dakle, treba staviti da onaj tko želi naručiti mora kliknuti na dugme “NARUDŽBA”. Cijenu proizvoda je najbolje ne navesti na landing page/sales page, nego da čovjek mora kliknuti na dugme “Narudžba” da bi uopće vidio koja je cijena. Tako se postiže bolji bounce rate. Jesam li dobro shvatio?[/quote]

Dobro sad ti ideš na neki banalan primjer o sales pageu, ne može se za sve tipove stranice vrijediti isto pravilo, za tzv ‘masovni seo’ ovo što sam ja naveo je ključan faktor.

[quote=“CreatifCode”]Ovo što si ti napisao je tipičan oksimoron.

Kako ćeš mi ponuditi ono što ja tražim ako nemaš kvalitetan sadržaj i na koji način ćeš me zadržati na stranici ako nemaš kvalitetan sadržaj? Volio bih da mi stvarno daš kvalitetno objašnjenje za ovaj tvoj oksimoron, jer mi je tu logika zakazala, ali totalno.:zbunj:[/quote]

Već sam ti objasno, ako netko traži zadnju borbu mirka cro-copa, ponudi mu onaj embed code sa youtuba a ne post o programiranju. Dakle 1 minusta posla vrijedi više od pola sata tipkanja unikatnog članka sa 10 slika i ne znam čega. To vrijedi za sve.

Evo upravo si dao odgovor. SEO je kvalitetna informacija a ne unikatan sadržaj. Unikatan sadržaj + kvalitetna informacija daje samo još jedan plus ali ne može se svugdje primjeniti. Tamo gdje se može primjeniti je to plus, to ne može nitko osporiti ali u večini slučajeva nije.

Da, ali ja nisam mislio da se optimizira site koji ima samo sales page. Ono što ja namjeravam napraviti je to da podignem blog na kojem će moj prijatelj pisati članke. Tih članaka bi trebalo biti pun qrac i 800. Ne odmah naravno, nego bi se objavljivalo 3-5 članaka tjedno i tako u nedogled. Znači da bi nakon pola godine bilo 100 članaka, a nakon godinu dana 200. Svaki članak bi imao u sebi link na prodajnu stranicu. Neki članak bi imao link na prodajnu stranicu na kojoj se prodaje medicinska knjiga, neki članak bi imao link na prodajnu stranicu na kojoj se prodaje neki lijek, neki članak bi imao link na prodajnu stranicu na kojoj se reklamira neka liječnička ordinacija…

S obzirom da ja nisam stručnjak za seo, ne znam da li je site sa 100-200 članaka dovoljno velik po pitanju optimizacije, tj. da li je lakše optimizirati site sa malo članaka ili sa puno?

Za svaki sajt se radi nekakva analiza konkurencije pa se kreće u projekt.

Nitko ti nemože dati kvalitetan savjet bez, barem brzog pregleda konkurencije.

Što se baunsrejta tice, imam sajt star tri mjeseca od cca 3k uv/dan sa BR blizu 90%. Prosjecno vrijeme na sajtu je manje od jedne sekunde…

Indexirano oko 150k pageva, svi pagevi nose traffic sa oko 200k kw-a.

BR mozda i je neki faktor ali sigurno ne toliki da bi se razbijalo s njim glavu.

Edit: prosjecno vrijeme na sajtu je 28 sekundi.

Da pokušam dešifrirati:

  1. Site je star 3 mjeseca
  2. Site ima 3000 unique visitora dnevno
  3. 90% ljudi pobjegne sa sitea bez da išta čita
  4. Indeksirano je 150 000 stranica tvog sitea
  5. Sve stranice zajedno generiraju promet od 200 000 posjeta mjesečno.

Jesam li dobro shvatio?

Ili se praviš glup ili si samo tvrdoglav kao tovar ili si i jedno i drugo ili se praviš i jedno i drugo. Kakve veze ima post o programiranju sa borbom mirka filipovića. Ali ja mu neću čak niti ponuditi ebed code nego video te konkretne borbe i to above the fold, a under the fold ću mu ponuditi još pokoji video(relevantan, naravno), a i biografije i trenutni score onih boraca koji su trenutno na videu kako bih tog korisnika što duže zadržao na stranici i to je kvalitetan sadržaj.

kvalitetna informacija <> kvalitetan sadržaj <> unikatan sadržaj

<> je znak za različito od.

[quote=“digits”]Za svaki sajt se radi nekakva analiza konkurencije pa se kreće u projekt.
[/quote]

Prvo analiza konkurencija, pa analiza KW, pa plan sadržaja, pa plasiranje sadržaja, pa sadržaj… pa… pa… :slight_smile: