Ocjenite stranicu, izreke i citati!

Stranicu sam pokrenuo sa ciljem skladištenja što većeg broja citata, izreka, poslovica kao i ostalih mudrosti. Glavna ideja pored skladištenja gore navedenog je lako i jednostavno snalaženje i svakodnevno pristupačne izreke, citati, poslovice i ostale mudrosti. Otvoreni smo za bilo kakvu saradnju sa sličnim stranicama, podižemo se sami, i rastemo prosječnom brzinom. Očekujemo kroz određeni period visoku poziciju među konkurencijom.

Do sada sam dodao oko 4200 citata, izreka i poslovica. Svakodnevno dodajem nove, imam spremljeno u wordu još par hiljada.

Tema koju sam koristio je “Responsive” malo sam je editovao i prilagodio svojim potrebama. Posjeta raste, i stranica se što više stari to se više probija među konkurencijom.

Zanima me vaše mišljenje, ideje ili čak možda neka saradnja :smiley:

Adresa:

Facebook:

Youtube, imate link na stranici, nije mi dozvoljeno ovdje postaviti više linkova.

Eto toliko od mene :slight_smile:

Mislim da je previše bijele boje na sajtu :slight_smile:

Primjetio sam i ja to, ali nemam ideju kako da razbijem tu bjelinu. Za sada ću ostaviti ovako dok mi ne sine ideja.

Uradio sam neke izmjene, dodao ikonice u meni, i malo se igrao sa dizajnom. Takođe sam dodao novu pozadinu i naravno više sadržaja, kako vam se sada čini imate li kakvih sugestija?

Da sam ja na tvom mjestu, smanjio bi padding na ovom “citat wrapperu”, tj na ovom boxu unutar kojeg se nalazi box sa citatom. Isto tako pozadinu citata bi trebalo promjeniti jer ovako je slabo vidljivo, mene oci malo umaraju kad se zagledam u citat, ima dosta bordera i boxeva unutar boxevima a razlika u bojama su nijanse… Nisam dizajner pa necu govoriti kako bi trebalo, ali eto pogledaj kako je to rjeseno na ovoj stranici : www.citati.hr , to mi je extra. I da, ne uklapa mi se bas ova pozadina na “Kategorija” unutar boxa sa citatom, ne znam zasto na tome nema paddinga kao na ostalom textu unutar citat boxa?

Falu ti citati - Da je kompjuter dobar i vuk bi ga ima. I - Da su webstranice dobre i vuk bi ih radija,

Kaže se pudinga!! Neznaš ni govoriti!!

1. “5 YEARS LATER” …
2. Ne kaže se, nego se piše …
3. “Neznaš” - Ne znaš!
4. Webstranice - Web stranice.
5. Falu - Fale/Nedostaju…

Ispravi sebe, pa onda druge!

2 Likeova

A ja san Bodulac. Neznan ja hrvatski. Ja san još u vrimenu kraljevine DALMACIJE, hrvatske i Slavonije!

Uostalon hr jezik je nedefiniran a na snazi su 2 oprečna pravopisa.

i još propust i greška ili griješka ako oćeš su različite stvari.

Ovo piše na mojoj stranici:

Inače, pismen sam od četvrte godine svog života, ali priznajem da se ni dan danas u gramatiku i pravopis NE razumin.

Sajt je super na prvi pogled. Meni čak znatno bolji od citati.hr. Jasniji, pregledniji, zanimljiviji.
Samo napred!