PayPal podizanje novca

Inzeresuje me kako da podignem novac sa paypala imam na paypalu 100$ da li su te pare na mojoj kartici vec ?
Kako se dize novac ako imas na paypalu

Moraš izvršiti Withdraw. Da prebaciš s pejpala na karticu. Za BiH ti 5$ uzmu. Potom čekaš par radnih dana da ti legnu.

sta se dogodi ako lova ostane na Paypalu ? dali oni izracunavaju neku naknadu posto je lova kod njih ili mozda dobijem pozitivnu kamatu?

Ili lova samo toamo stoji bez obostrane naknade?..

Ne dobiješ ništa :slight_smile: Samo stoji, sad ne znam dal’ više automatski, prvog u mjesecu salju na karticu (uglavnom ih sam povučem odmah) ili su ukinuli tu opciju.

Govorim za bih. Radiš withdraw i čekaš par radnih dana. Provizija paypal oko 4€ ako ti je valuta glavna u eurima. Pare idu na karticu koju si verificirao i odredio da ti na nju pare legnu. U mene je Visa pa mi paypal iznos umanji mjesečno zaduženje po visi.

Ja sam skoro dizao novac sa PayPala, i procedura je jednostavna. Povučeš novac na karticu (Withdraw) i pare ti legnu za par radnih dana, a u mom slučaju, meni su legle za 30ak sekundi, svaki put. Iz BiH sam, i koristim VISA elektronsku karticu, BBI banka. Provizija ti je $5, osim prvog u mjesecu kada oni isplaćuju automatski.

Lp

Sta prvog u mjesecu kad je automatski onda nema provizije? ako je tako onda je to super :slight_smile:

1 Like

Ne, nema provizije…