Php games scripta

Vase misljenje o mojoj prvoj scripti
http://www.radovanstojanovic.com/games-demo/
user: admin
pass: admin1

Fino izgleda za tako nesto klasicno sta znam.
Mozda povecati samo preview kvadrate sto nije tesko, i nakon toga udri malo JQuery ili nesto vec da dodas na interaktivnosti malo, ovako je sve pod konac i staticno previse.

Izgleda jako dobro. Funkcionalnost nisam gledao jer ima ljudi koji su baš u toj niche @drmrgood na primjer.

Možda, ako već nisi da se usredotočiš na SEO. Dodatne funkcije za položaj reklama i to je to…

Sretno

Usao na stranicu preko mobilnog - sve se raspada niti mogu vidjeti o cemu se uopce radi, zakljucak - ne valja, ponovi.

Kako je riječ o flash igricama ne vjerujem da mu se isplati raditi za mobil view

Kako ne? Ako je stranica dobra onda cu je zapamtiti i posjetiti je kada sjednem za racunalo. Nisam to jednom napravio, a vjerujem i da nisam jedini koji tako nesto radi.

1 Like

Znam ja da tu ima dosta posla oko web dizajna ali nemam bas vremena hteo sam samo da cujem misljenja. U svakom slucaju nije lose za prvu scriptu :slight_smile:

Ne brini se oko izgleda preko mobilnih uredjaja,to je sasvim irelevantno jer jos uvijek nema dovoljno html5 igri za tako nesto. Recimo na mojoj najposjecenijoj stranici koja dnevno ima 3-4000 uv svega 6 posto ljudi dolazi preko mobilnih uredjaja. Mene recimo prilagodjenost mobilnim uredjajima uopce ne brine.

Sto se tice dizajna ili nadji nekog da to sredi ili uradi nanovo k’o sto @creatifcode kaze.

Konkretno recimo Pogledaj ove dvije slicice:

Uklapanje boja i CSS standardizaciju stilova prouci malo.
Crno ne ide na tamno plavo, Centered align ne ide uopste, to treba srediti divovima.
Hint: prosvrljaj malo po kuler.adobe.com (sad valjda color.adobe.com) i pogledaj kako to drugi rade. :wink:

Koja sam ja budala nisam zastitio upload swf,jpg. Pa je hacker uploadovao php fajl sa scriptom i zamenuo mi je na svim sajtovima (sve na hostingu) adsense sa njegovim adsense kodom ali nije sakrio ip adresu koju vidim u log fajlu.

(To je krivicno delo
Kragujevac, Buk…ac)

Haha, ja htedoh bas reci sifre su super nadam se da takve slicne koristis i za prave stvari.
Brz si, jbg, vuce to svoje rizike…
Ne znam inace taj php security odakle covek da uci, nema previse kvalitetne literature o njemu a mnooogo je bitan.