Pomoc oko kupovine telefona

Pozdrav,
Planirao sam da kupim neki telefon sutra privremeno pa cu kasnije nesto jace
budzet je 450 evra
sta da uzmem, predlozite :smile:
Mislio sam samsung galaxy s5 , al dosta njih mi je reklo da steka i to :smile:

Za te pare moj bi pick bio - OnePlus One, LG G3 ili Galaxy Note 3ā€¦ne nužno tim redoslijedom :slight_smile:

Samsung galaxy alpha

Definitivno nemoj s5, a note 3 je 250-300 eura. Vidi G3 ili Nexus 6.

uzeo sam LG G3
16gb :smiley:
valjda se nisam prevario

Naravno da nisi, nek je sa srecom.

StraÅ”an telefon mislim da ćeÅ” biti zadovoljan

Hvala vam, nadam se :smiley:

Kasnim,
ali niko nije spomenuo HTC pa ću eto ja.

Drugi put imaj i ovo u obziru, naime dosad sam imao samo Samsung flagship modele i mogu reći da sam na njih uvijek stavljao modane fw, dok na HTCu ostaju samo stock rom.

Sasmung je spor i nekako trom, dok je HTC puno fluidniji i brzi za rad.

LG G3 je OK mobitel, ekran mi nekako blijed i slike na njemu, te po mojem ukusu je preŔirok.

Sretno s mobitelom ;).

Za te pare bi aj kupio ovo:
http://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_note_pro-6952.php
Xiaomi Mi Note Pro

Kineski, ali mocan.

Da li se je itko usrećio s kineskim mobitelom?

Četiri slučaja oko mene, četiri razočarenja. JoÅ” vidim da taj koji si spomenuo koÅ”ta 550$, Å”to je koliko, čak oko 450ā‚¬.

Koristio par dana s4 i9505 i razočarao se u bateriju i pregrijavanje. Kupio prije 3 dana lg g3 stylus. G690.
Odličan telefon za male pare. Platio ga neÅ”to sitno ispod 200ā‚¬

LG-ova G generacija je zakon, makar mislim da ih je Samsung pomeo s ovom S Å”esticom i tim Edge modelom. Tako da bit će da se kolo sreće okrenulo s obzirom da je LG G3 pojeo Samsung S5 prije godinu dana.

Po vaÅ”im preporukama i ja se zagrijala za ovaj LG G3. :slight_smile: I tako ja prosurfram, recenzije odlične, super izgleda i sve to, pogledam online butike, cijena sniženaā€¦ divno, odem do fizičkog butika da pogledam kako izgleda telefon, ali nigdje ne nadjoh. Pitam prodavca, kaže, taj telefon je imao mnogo problema, savjetujemo da kupiÅ” neki drugi. :open_mouth: I sad, Å”ta čovjek da misliā€¦ jer telefon je u mnogim buticima naglo nestao iz prodaje (mada ima kupiti na netu), možda zbog G4?
Kakva su iskustva vas Å”to imate G3, da li stvarno poslije updatea na Lolipop ima problema , sa wi-fi, pregrijavanjem ili ono Å”to piÅ”u da se sam gasi i restarta? Kupiti ili neā€¦ pitanje je sad :slight_smile:

Moj mali buraz koristi LG G3, ma beton mobitel, kamera vrh vrhova :D.

1 Like

Kakvo razočarenje kineskim mobitelom? Naravno da će bit ako kupiÅ” marku i njima nepoznatuā€¦ ProÅ”le god kupio umi x1pro i nakon 11 mjeseci mi crko gumb za zaključavanje,propao i sad se sam zaključava i otključava sve ostalo radi i dalje nakon 15 mjeseci, plaćen 120$, quad core proc i giga rama, jedino je kamera bila loÅ”aā€¦

Prije 3 mjeseca kupljen TCL s720(neka marka od alcatela) isto tako plaćen oko 120$, octa core proc giga rama, 8 i 5 mpix kamere koje su odlične! Na njemu lewa os, imam double tap 2 wake i smart gestures. Prezadovoljan mobitelom, za tu cijenu koju je koÅ”tao nebi mogo nać boljeg :slight_smile: