Pomoć trebam oko Wordpress-a

Molim za pomoć oko WP. Naime, interesira me da li je moguće umjesto kategorija (Menu2), postaviti stranice. Dakle, da kategorije budu stranice kao gore u prvom redu (Menu1).
Hvala za pojašnjenje…
Primjer, na fotki, gore na vrhu su stranice, a dolje na (zeleno/crno) su kategorije. Želim da i dolje budu stranice…
Fotka je samo primjer…

Naravno, samo pronadji taj meni u WP Adminu i umjesto kategorija ubaci Page-ove.

Jesam, ali ne kužim kako to napraviti… Što točno treba uraditi?

Obrises kategorije iz menija, onda samo ubacis Page-ove, veoma jednostavno.

Obrisao sam kategorije, ali ne vidim kako dodati stranice u Menu2… Jbg, glup…

Ne razumijem šta je tu toliki problem. Prvo moraš napraviti stranice, pa zatim odeš na meni na kome želiš dodati stranice odeš na page kao na slici od @belmin , čekiraš stranicu koju želiš dodati i klikneš Add to Menu .

Problem je što stranicu koju napravim i dodam završi i gore u Menu1… Ako je gore obrišem, odnosno iz postojećeg menua, onda mi na tom novom linku kad ga otvorim prijavljuje Error…

Izaberi da dodaješ u Menu2, pa će se tamo dodavati…

Jesam, ne vrijedi… Pojavljuje se i gore u Menu1 i Menu2. Inače, novu stranicu otvaram u “Stranice”, Dodaj novu…

Na PM mi posalji svoj Skype, pa da riješimo problem

Ne znam je li stigao do tebe, ali evo:
Skype, Zeljko Idzotic

Mislim da vam je to kombilacija menija… pogledajte na slici ispod…

  1. odaberete meni
  2. odaberete gdje ce se sve prikazivati (taj dio zna biti razlicit od templejta do templejta)

probajte pa javite dali je ok…

Eto ti primjer imas jos mnogo toga na njegovom profilu pa pogledaj, zasigurno ce ti biti od pomoci.

Problem riješen :smiley: Stvar je bila u lošoj organizaciji menija.

Zahvaljujem se svima na pomoći, a posebno SahMat…
Neke stvari, one na koji prvi puta naletiš, teško je riješiti ako ne znaš kako. Preskočiš redoslijed i sve ode u krivo. No, nađu se dobri ljudi koji žele pomoći i kojima zahvaljujem još jednom.
Palac gore za sve… :smile:

Imam i jedan jedan slican problem. Na temi je namjesteno da mi prikazuje menu na dva mjesta http://postimg.org/image/by2tvh2zp/ mozete vidjeti na slici. Nema potrebe da se ovo nalazi jedno ispod drugog. U customize temi ne mogu iskljuciti jedan meni, moraju oba biti prikazana. Zanima me da li mogu preko koda to rijesiti i koji da brisem ovaj desni u cosku ili ispod ?

Pošalji mi svoj Skype na PM pa ću ti pomoći…

eto i hvala ti unaprijed