Pomozite mi poboljsati web

16k fb fanova
16k indeksiranih stranica
3k članova
100000 postova na forumu
Optimiziran za brzinu i mobitele

Traffic mi raste ali uz količinu sadržaja koji imam na webu imam osjecaj da bi to moglo bolje

U zadnjih mjesec dana promet mi je Sessions: 83,501 Users:73,928 Pageviews:150,540
Znači promet mali (1000-2000 uv dnevno) a o zaradi da ne govorim (1.5 euro dnevno) sa 0.3% ctr. istina sa stare domene sam prebacio sve na novu org domenu pa jos url-ovi ne rangiraju dobro ali to je bilo prjie 4 mjeseca a traffic nekako sporo napreduje. Sto radim krivo? Da uložim hrpu love u fb stranicu ili što?

Za posjetu ti ne mogu bas pomocm, jer je za mene posjeta od 1000 UV na dan poprilivno velika. ALi sto se tice adsense reklama i zarade, e tu ti vec mogu dat neki savjet :slight_smile: .

Koja ti je brzina sajta? Meni nesto slabo otvara stranice

@drmrgood pa to i pitam :smiley:

Isao sam na ovaj link: http://www.slavorum.org/sasha-the-siberian-baby-wolly-rhino/
Kad se post ucita, ima puno bijelog prostora, pretpostavljam da tu idu slike, ali ih meni nije ucitalo.

Scrollaj prema dolje, slike imaju lazy load pa se loadaju kako dolaziš na nju.

Dalje, sto se posta tice reklame su postavljene ok, ali predlazem ti da logo u headeru pomaknes skroz lijevo, a desno od njega stavis reklamu 728x90, a ovu iz sidebara da maknes. Doduse, ako ima na njoj nesto zarade onda zanemari ovaj prijedlog. I svakako probaj stranicu malo razvuc u sirinu, tako da umjesto ove velicine reklama u postu mozes stavit 336x280, jer je to najbolji format.

Relativno brzo kako google kaže.

Da Opica ok je onda.

@drmrgood da mislio sam proširit baš zbog tog 336x280…vjerovatno cu to napravit u neko skorije vrijeme.