Pranjetepiha.eu PRODAJEM

Gledajte svoja posla,domena,hosting,adwords uhodani…zadržite komentare za sebe

1 Like

pa sta domen hosting na google te nema ne postojis za pranje tepiha mi ti iskreno kazemo ja bih volio da prodas al ne vrijedi. Tek si ga registrovao September 17, 2013 istice September 30, 2014 i ti odma da ga prodas za 1000e e pa malo morgen.

Ekipa želi samo znati zašto ovaj sajt cijeniš toliko novaca? Što znači uhodani adwords?

Ako smatraš da sajt vrijedi, znači da donosi određenu dobit. Koliko ja kužim ne prodaješ firmu za pranje tepiha, već samo sajt. Koju prednost ima potencijani kupac sa tvojim sajtom, točnije što bi ga trebalo natjerati da kupi tvoj sajt, a ne otvori svoju firmu, uzme domenu pranjetepiha(dot)hr i pokrene adwords kampanju?

Mislim da su pitanja legitimna…

Za pranje tepiha te nama među prvih 50 rezultata, uključujući AdWords.

ada tek registrovao domen pre neki dan vidis da je poludio :slight_smile:

Molio sam SAMO OZBILJNE upite.Hvala.

Ja sam postavio ozbiljna pitanja…

Ekipa želi samo znati zašto ovaj sajt cijeniš toliko novaca? Što znači uhodani adwords?

Ako smatraš da sajt vrijedi, znači da donosi određenu dobit. Koliko ja kužim ne prodaješ firmu za pranje tepiha, već samo sajt. Koju prednost ima potencijani kupac sa tvojim sajtom, točnije što bi ga trebalo natjerati da kupi tvoj sajt, a ne otvori svoju firmu, uzme domenu pranjetepiha(dot)hr i pokrene adwords kampanju?

i mene ovo zanima? zelim OZBILJAN odgovor. hvala

Koji je ovo lik. Molim samo OZBILJNE ponude, pa nemoj se dereti ;). Molimo samo ozbiljan odgovor možda je netko i zainteresiran ali oglas je nepotpun, krši pravila i neozbiljan je.

Moliš ozbiljne upite a ti si jedini ovdje neozbiljan.

Mozda opere 5 tepiha gratis uz sajt?

:frowning: izgleda da nećemo nikada saznati što znači uhodani adwords. To je terminologija koja se nije spominjala na google partnershipu. Vjerojatno je to ta caka koja povećava vrijednost sajta 1000 puta…

Po drugi puta,ako ste nepismeni…MOLIM SAMO OZBILJNE PONUDE,pa nećete mi vi govoriti koliko šta vrijedi…ajde gledajte svoja posla,ne gubite vrijeme ovdje.Hvala

e ni ti nama nemos zabranit da komentarisemo :slight_smile: uglavnom za jedno 1000 godina mozda i dobijes ponudu.

Pustite ga, nemojte da napravi “Dar-Mar” :slight_smile:

Ljudi komentarisu, da bi potencijalni kupac znao na cemu je, a sad mislim da zna :smiley:

Za nas nepismene, pročitaj Definicije i pravila kategorije oglasi.

Ne moramo ti mi govoriti koliko što vrijedi, ali ti si nam dužan objasniti zašto misliš da to toliko vrijedi, tj. koji je način zarade sa sajtom.

Ljudi ne hranite trolla, vidite da vas zeza. Ako proda, super. Ako ne, ne hranite ga.

Hehe koji lik, gasi to dok te Linić po guzi ne odrapi :slight_smile:

Sad ti trolaš… :smile: