Prevaren sam za FB stranicu

E Tek tada ti možeš da stradaš

Kazem ti nadji tamo nekog klosara koji zivi, da je za 50-100 eura ispuca :slight_smile: ja bih to 100% uradio.

Neka jutro je pametnije, hvala svima sto su ukljucili se, oprezno sa stranicama .

Za te pare se isplati prijaviti u policiju posto definitivno nece ignorisati toliku sumu, pusti ti ove price da “kod nas nista ne vredi”. To ovde nija mala cifra, nazovi i pricaj telefonom s policijom za te stvari nista ne gubis sem par kuna za fon.

A realno nije losa ideja ni da je neko “obidje” za 50-150e, veruj mi to u Srbiji izuzetno lako naci, posebno u tom kraju odakle je ona.

I takodje za sve ostale jedna cinjenica pa moze se naci uvredjen ko hoce, cast izuzetcima koji je vrlo malo (a oni se nece ni prepoznati u voom):

  • Balkanci su gov*a, bilo da su iz Srbije, Bosne, HR, Crne Gore, to je sve isti lopovski mentalitet. Svaku kupovinu ISKLJUCIVO preko paypala ili licno, kakav crni western union ili uplate u posti/banci, kao da trazite da vam neko uzme pare.
2 Likeova

Saznao sam za stranicu, tajnu grupu sta je vec crna lista, vezano za Srbiju, dodali su me i odma se javili ljudi iz Bara, znaju djevojku, drogeras, nisam prvi kojeg je prevarila, svasta radi … ugl ujutro ce vec doci do njenih , javit cu se njenima pa cu vidjet na koga je :slight_smile:

Lavi slazem se sa zadnjim dijelom pogotovu, radio sam vani dosta, znam ljude iz 17 zemalja, deff smo najveca mraka(u Bosni oznaka za najveci otpad) koja postoji ali ima i dosta normalnih ljudi .

Upravo iz ovakvih razloga sam premjestio oglase vezane za FB stranice u zatvorenu VIP sekciju:

https://wmforum.geek.hr/t/od-danas-se-kupoprodaja-facebook-stranica-vrsi-iskljucivo-unutar-privatne-sekcije-foruma/41543

Tamo lijepo imate uslugu posredovanja (middleman, escrow) pa se ovakve stvari ne mogu dogoditi.

Brate, c3po je reagovao na vrijeme, moja greška, djevojka nije sa foruma, ovdje sam otvorio temu da se informisem sta i kako, da li vrijedi :slight_smile:

cekaj je l’ iz bara ili bora cura, bar je u crnoj gori valjda haha nemo dezinformacija haha

Bor-a sad i ja viđoh da sam pogresno napisao, ugl javila mi se njena prva komsinica, dala mi ostale podatke i profile roditelja, ukoliko ja ne rijesim, ona ce licno otici i popricati, i sta god bude potrebno pozabaviti se, naravno obecao sam joj pristojnu nagradu :slight_smile:

Nemam zivce za lopove, 790€ nisu male pare, ako nista ne uspije autom pred kucu, cekaj da izade i provaljuj, uzimaj sve sto ima i sto nema, zalosno je sto je ovo jedini nacin na koji ce nesto nauciti.

Daj link stranice da se ne upeca jos neko

Samo nemoj uplatiti unaprijed :smiley:

Poziv od strane odvjetnika da ce podici tuzbu protiv nje i pokrenuti policijsku istragu, ako to ne upali prijavi na policiju.

Ma zolju kupi i direkt na vrata :smiley:

Hahahaha,samo poslati Detektiva:

2 Likeova

hahahah đido mova, gledaj mu šešira hahaha

Middlemen i escrow ne resava nista. Ako neko hoce da prevari prevarice. Prodacu stranicu, uzecu pare i nakon 2-3 dana mail koji dobijem od FBa cu da aktiviram da mi je ukradena stranica i dovidjenja. I pare i stranicu imam.

To nece proci. Jednom kada page promjeni vlasnika, FB nece poduzeti ama bas nista u vezi toga koliko god im vi mailova poslali. Provjereno.

Ja ipak znam da je drugacije. Eto malo se muvam po stranim marketima gde se prodaju social nalozi i znam za xy slucajeva gde su tako ljudi varani.

Onda eto neka autor ovog topica tako napravi pa da vidimo rezultat.

1 Like

Pa on ne moze da uradi tako jer je kupovao stranicu a ne prodavao.