Problem sa paypal-om

odlicno,hvala ti na informacijama.

Pozdrav…Molim pomoć,savjet…Koristim paypal preko visa electron kartice od UniCredit banke…Htjela bih promijeniti banku a samim tim i racun…eh mogu li se nekako na vec postojeci paypal racun prijviti sa novom karticom sa novim racunom iz druge banke…? Hvala puno unaprijed

Mozes. Ne mogu sad uci u svoj nalog da ti procitam na koji nacin tacno, ali znam da mozes. Na svoj Paypal racun mozes povezati mislim i do pet kartica i odabrati koja kartica ce biti primarna na koju ce se upucivati novac.

Hvala puno na odgovoru :wink:

Isplati iznos - 5$ i raditi ce sigurno. Na kraju ce ti napisati da su ti uzeli 5$ za trans. fee i racun ce ti bit na 0.

1 Like

Raja, jel još kome PayPal prestao automatski slati novac svakog prvog u mjesecu? Zadnji automatski sam imao prvog jula, od tada mi sam ne povlači.

Da ne otvaram novu temu, imam jedno pitanje;

Račun mi je verificiran ali PP više ne prihvaća Payonner kartice.
Ostala mi je neka sića na računu koju ne mogu upotrijebiti.

Da li s obzirom na to mogu nekome poslati novac sa PP računa
na drugi PP račun?

Možeš poslati na drugi PayPal.

Šta PayPal više ne prihvaća US Payment Service | Payoneer?

Ne prihvaća
20 znakova

I ja imam isti problem kao autor teme, tacnije istu gresku mi pokazuje.Zna li neko sta mi je raditi ?

U svedskoj prihvata, evo jucer dodo jos jednu karticu. Zar nije Hrvatska u EU?

Da ne otvaram novu temu.

Hocu da povucem novac na karticu, ali mi PayPal trazi da dodam neki Bank account ? Iskreno nemam pojma sta treba upisati pa ako moze neko pojasniti.

Inace Visa Electron Debit Card povezana sa tekucim u banci.

https://www.paypal.com/wdfunds/

Loguj se na account i klikni link iznad, izbacit će ti metodu isplaćivanja para na stari način (stari izgled PayPal-a).

3 Likeova

Mnogo hvala, upalilo je :smile:

Svaka cast!

Imao sam identican problem, hvala na resenju :beers:

Pozdrav, imam problem sa PayPalom… naime prodao sam nešto preko eBaya, to nešto sam i isporučio kupcu Amerikancu, dobio sam čak i pozitivan feedback za isporučeno, da bi mi se sada nakon kakva tri tjedna dogodilo sljedeće. Uđem u PayPal a tamo me dočeka negativan balans:

Dok u resolution centru stoji sljedeće:
‘‘The buyer disputed the 55,00 USD charge for the following reason: Unauthorized payment.
We were notified about the dispute by the buyer’s financial institution. We opened a case and contacted you for more information.
PayPal’’
i:
‘Unauthorized Bank Return’?

Jel se nekome slično dogodilo?

Imaš posla s klasičnim štakorom koji je pokrenuo disput sredstava i izjavio da mu je netko ukrao identitet i preko njegovog PayPal računa izvršio plaćanje robe.
Rješenje: provjeri ime platitelja (PayPal) dali se poklapa s imenom kupca kojem si robu prodao. Ako se poklapa, napiši logično složen e-mail i PayPal će ti vratiti novce.
Ako su imena različita - sorry, ubuduće vodi računa.

Hvala na odgovoru, no sva imena su ista, i osobe koja je platila i osobe kojoj je dostavljeno kupljeno.

Baš me zanima kako će eBay/PayPal presudit, s obzirom da mi eBay velikom većinom služi za kupovinu (52 kupljene stvari / 3 prodane), baš kao i PayPal (potrošio preko 5000$ / primio tek oko 300$)…

Što znači, morao bi dobiti spor.

Dobit ces lovu natrag 99%