Prodaja nekoliko .com i .eu domena

Prodajemo nekoliko domena i to :

web-biznis.com


freecronet.com
web-domene.com
zagi.eu
adriatic-travel.eu
servis-racunala.eu

Kontakt podatci

Bendin d.o.o
Tel +385 98 9357-984

Jel ova i dalje 10 000 eura ili joj je pala cijena?

Sad je na popustu
Cijena: 12.500,00 Kn
Bez poreza: 10.000,00 Kn

source: http://www bendin com/shop/web-domena-zagi

Ha, ha da malo sam spustio :slight_smile: A u biti dao bih ju i za 1000 € ali ispod toga ne sigurno. Bilo je nekih ponuda i uglavnom povremeno dolaze a cifre koje su nuđene su bile od 20€ - 300 € je bila najviša ponuda. No kako rekoh nedam ju ispod 1000 € :slight_smile:

Hah da baš na popustu i još malo popusta i na kraju nema više popusta :slight_smile: Ma ne znam jel itko ikad i kod nas prodao tako koju domenu za neku ozbiljniju paru :slight_smile:

No dobro cijene su takve kakve su ak ništa nek stoje dok ne naiđe kupac :slight_smile:

Ja ti mogu reći da ja živim od prodaje domena, ali izbjegavam trgovati na našem tržištu jer je jako slabo. Najveća prodaja domaće domene mi je bila low $xxxx, i to samo jedna takva. Imao sam više $xxx prodaja na domaćem tržištu, ali ne vrijedi živaca i raspravljanja sa neukima kojima moraš objašnjavati zašto uopće tražiš više od 100 kn za domenu. Neki su me čak tražili i prezentaciju vrijednosti domene u njihovoj firmi. Odradio sam to, prodao domenu, ali zapravo smiješno s obzirom na iznos prodaje.

Da znam da vani to funkcionira ali kod nas je to još uvijek bauk :slight_smile: Ma ja se ne bavim prodaojm domena a ove koje jesu na prodaji su nepotrebne nama pa stoga ih i prodajem. Sve su stare po par godina mada nemaju neke velike vrijednosti ali i to ne prolazi.

Uglavnom sve njih dao bih komad po 500,00 Kn osim adriatic-travel.eu te zagi.eu i servis-racunala.eu. Sve ostale nemaju neke posebne vrijednosti osim što su stare par godina i to oni koji znaju što znaći starija domena razumiju zašto 500 Kn a oni koji ne znaju njima je čudno kako to i zašto i dok im to objasniš izgubiš volju i prodati ih :slight_smile:

heh…sretno sa prodajom, ali ja ti mogu reći da sam pokušavao domenu staru više od 15 godina, sa pr6-7 i beklinkovima sa više od 900 sajtova (pravih linkova, ne spamerskih/software made) prodat za 1000€ i bananko banana. a još je sa 3 slova i može se iskoristit za njuz sajt…

na kojoj stranici ili gdje vani prodaješ domene ?
imam par domena koje bih probao prodati .

Au i auuuuuuu pa ako to nisi uspio prodat za te parice idem si ja lonac nabit na glavu a domene prodat po jednu kunu :slight_smile: Ma znam da je to tako kod nas ja sam par puta neke domene stavio koje nam ne trebaju i samo od svih tih prodane su dvije i to za jadnih 500,00 Kn a jedna više i nije aktivna bar mislim nisam niti provjeravao…

Ah hvala što si me utješio :slight_smile:

ajde servis-racunala.eu je otišla adio mare…Bar jedna manje a još je jedna u zraku :slight_smile:

sori, nije bilo namjere…istina, nisam puno ni pokušavao, a bilo mi je i žao pustit tak nešto…