PRODAJA: Sajt zdravstvene tematike

dakle prodajem sajt koji pokriva tematiku zdravlja prvenstveno prirodnog liječenja, sajt se sastoji od 30ak (tačnije 34 teksta plaćena po 20kn, 5KM, 2,5€) unikatnih i kvalitetnih tekstova koji su SEO optimizovani

glavni razlog prodaje je nedostatak vremena, na sajtu ništa nije rađeno već 4 mjeseca iako imam već kupljeno 10ak unikatnih tekstova koje samo treba ubaciti, sajt je registrovan 10-jun-2014, rađen je u WP-u

što se posjete tiče ona se kreće od 20-30 posjetioca dnevno, 90% s tražilice u pojedinim danima i 100%, i najvažnije zadnji google-ov update panda 4.1 imao je samo pozitivan učinak na sajt

zarada sajta je zanemariva od 0 do nekoliko centi dnevno (to se odnosi na ovaj period od 4 mjeseca neaktivnosti) u periodu dok sam punio sajt sadržajem i reklamirao na FB, zarada je bila oko 1€ dnevno

u prodaju sajta ne ulazi hosting već samo sajt + fb stranica od 420 lajkova

kao što sam već rekao glavni razlog prodaje je nedostatak vremena tako da mi prodaja niti novac nisu hitni, sve dodatne informacije zainteresovani će dobiti preko PP

Može link stranice cijena i to?

@alec poslano preko PP

BUMP prodaja još uvijek aktivna

link i cena i meni ako moze …

Pošalji i meni link i cijenu ako nije još prodano.

link, cena, analytics na PM :slight_smile:

Zainteresovan sam, moze link cijena , analytics na PM

1 Like

moze link i cijena na pp

I meni zanima cena i link sajta, pozz

BUMP prodaja još uvijek aktivna

To je sajt na hrvatskom ili engleskom? Ako je na engleskom može više info na pp

moze link, analiza, cjena na pp. hvala

Pozdrav, moze link, analytics i cijena na PM. Hvala!

BUMP - mali update, posjeta se je utrostrucila (60-120 dnevno, 90% google) a fb stranica 2300+ lajkova, sajt je još uvijek potpuno neaktivan (zadnji post - članak je bio prije 10 mjeseci), zarada nekoliko centi dnevno

Cena i link na PM…