Prodajem portal

Prodajem portal BalkanBreakingNews.Com ,dnevno ima preko 100 000 posjeta,cijena portala 2700 eura… kontaktirajte me na mail [email protected]

Pa krenimo s pitanjima:

  • Dokaz posjeta?
  • Izvor posjeta?
  • Koliko stranica zaradi?
  • Kako zarađuje?
  • Koliki su troškovi održavanja?

Pročitaj temu Definicije i pravila kategorije Oglasi.

Priznajem ti jednu stvar, ovo je najkvalitetniji i najdiskretniji ‘‘close=like’’ plugin za lajkanje koji sam ikada vidio… bome me je prevario :smile:

Posjeta ima preko 100 000 dnevno,google oglase nisam prijavljivao jer sam radio nešta za svoju dušu,a sad nemam vremena pa želim prodati portal…A to na koji način i kako ćeš ti zarađivati,angažuj nekog ekonomistu pa neka ti razradi strategiju,

a) Dokaži posjete (barem screenshotom).

b) Bitan je i izvor posjeta, jer ako je sve sa Facebooka a ti ne daješ Facebook stranice uz portal - onda portal gubi drastično na vrijednosti.

c) Nisam te tražio da mi razradiš strategiju zarade već da napišeš kako ti zarađuješ (ako zarađuješ), odnosno, zašto bi ti neko platio taj portal novac koji tražiš.

d) Koji su troškovi stranice?

Svakako nisam zainteresiran za kupnju, ali ti samo skrećem pažnju na pravilnik ovog podforuma.

Ovaj topic, i sve ostale koj se kose s pravilima foruma treba obrisati. Zar nam je za potrebu da se u svakoj temi gdje se nesto prodaje moramo natezati da bi dobili par screenshotova iz analyticsa i adsensea?

Tema je zatvorena i uskoro ce biti obrisana. Molim autora da prouci pravila podforuma te napravi novu temu u skladu s istima: Definicije i pravila kategorije oglasi