Prodajem unikatne tekstove povoljno

Bliži se kraj sezoni godišnjih odmora što znači da je idealno vrijeme za vaše nove projekte. Jedinstven i kvalitetan sadržaj ključna je pretpostavka uspjeha na internetskom tržištu. Međutim, problem nastaje u tome što je vrlo teško pronaći kvalitetne pisce tekstova.

Imam bogato iskustvo u pisanju unikatnih tekstova iz različitih područja (tehnologija, zdravlje, self-help, znanost, sport…) i nudim pisanje 100% unikatnih SEO članaka na hrvatskom jeziku, koji su gramatički i pravopisno u potpunosti ispravni te prilagođeni tražilicama. Pišemo kreativne tekstove, no s naglaskom na provjerene činjenice. Također, besplatno postavljanjam tekstove na web stranice, primjerice putem Wordpressa. Moguć je i prijevod s engleskog te pisanje na engleskom ukoliko se radi o temi koja mi odgovara.

Cijena po dogovoru. Za manje tekstove (do 300 riječi) vrlo povoljno.

Kontakt: PM ili [email protected].

može cijena na pm manji tekstovi do 300 riječi, hvala

Ne mogu slati pm pa ću ovdje napisati.

Cijena za tekstove do 300 riječi, što je oko kartice teksta, je 4kn ili 0.5€. Dodatan popust ukoliko se radi o iznimno velikoj količini. Budući da izrazito brzo tipkam (400 znakova u minuti) mogu ići s ovako niskom cijenom.

odlično uzimam nekoliko kartica teksta.

Javit ću se na mail.

Uvijek sam se pitao u ovakvim oglasima gdje je tu računica. Mislim, ajde indijcu daj 5-10kn sat i on je prezadovoljan, ali kako se domaćima isplati radit i koja je vaša satnica? Kako vi uspijete u sat vremena napisat kvalitetan, unikatan članak od 1500 riječi, posebno kad je riječ o temi koju ne poznajete, a čije istraživanje iziskuje određeno vrijeme? Ili je vama 5kn sat dosta? Ili ti članci nemaju veze s vezom. Kao oni koje sam dobio kad sam ih naručivo od sličnih ljudi s foruma.

Odbio sam mnogo ljudi, odbijat ću i dalje. Naplaćujem svoje članke puno više i dalje ću, jer cijenim svoj rad i trud. I imam posla.

Ovakvi oglasi dovode samo do toga da mene ljudi kontaktiraju i daju ponude za poslove sa sličnim cijenama, tj u konačnici ruše cijene. Ne prihvaćam niti planiram. Kad god sam radio našao sam posla i sve strane su bile zadovoljne. Ovo je podcjenjivanje i rušenje cijene.

Do sada sam izbjegavao išta pisat ali jednom sam morao napisat. Ništa osobno @chang77 , sorry ako sam ti naštetio oglasu, ako smatraš da jesam, prijavi post i neka moderatori obrišu isti.

2 Likeova

o Mrcina dugo te nije bilo tu :wink: Ne brini što se mene tiče, imam planove angažirati te više kada češ imati više vremena.

LP

1 Like

Hej Borise… Ma ne brinem se ja, naša suradnja traje i uvijek bude dok god su obje strane zadovoljne. I naravno kad završi sezona širimo suradnju ako želiš, dapače. Kao i sa drugima s kojima sam surađivao.

Moje javljanje nema veze s tobom, više sam uskočio općenito, zato sam se unaprijed ispričao autoru i ako neko smatra da je potrebno neka se obrišu moji postovi jer i ja ne volim puno komentara u svojim oglasima. Iako, većinom su drugi komentari kontra, gdje ruše cijenu, a ja čovjeka pitam samo gdje je tu računica. Ne njega, nego općenito.

Toliko od mene. :slight_smile:

1 Like

@mrcina

Budući da se radi o kratkim tekstovima takva je cijena jer u sat vremena mogu napisati bar 1200 riječi pa izračunaj kakva je satnica, za mene kao studentu dosta. Inače, vrlo je teško prodati tekst po većoj cijeni na našem tržištu. To je bar moja računica, za druge ne znam.

1 Like

Ok, 1200 riječi u sat vremena je 16kn. Poštujem, krećeš s poslom, i treba ti da se probiješ.

Ali to da nemožeš dobit bolju cijenu je priča, jer i ja to radim i naravno da možeš, ali ako napraviš kvalitetno za to i držiš svoju cijenu.

Kad ti dođe xy narudžbi za članke od 1-2.000 riječi o nečemu šta prvi put čuješ tek onda ćeš shvatit da ti je zapravo satnica 5-6kn.

Zapamti, pisanje unikanih i kvalitetnih članaka nije samo pisanje i nemoj računat samo koliko možeš riječi napisat u kojem vremenu. Za kvalitetan i dugačak članak trebaš vremena za istraživanje, pisanje, a onda i ispravljanje grešaka i doradu. U suprotnom to nije kvalitetan članak.

Želim ti sve najbolje, ovim postovima sam htio samo najbolje. Poštuj svoj rad, tek onda će ga drugi cijenit. Ako si kvalitetan probit ćeš se. Možda ću te i testirat kao neke prije tebe (koji btw nisu zadovoljili), pa ako stvarno radiš dobro napravit ću ti posla (nemogu ti obećat jer ni sam ne znam kako će bit kad se vratim poslovima na forumu).

Svakako sretno.

1 Like

Sve stoji što si rekao, ali imam dobru opću kulturu pa o mnogim stvarima puno znam i ne moram svaku sitnicu istraživati. Bavim se novinarstvom i naravno da nekad tekst od 1.000 riječi pišem i po dva dana, ali u ovim kratkim tekstovima nema prevelike nauke što se tiče činjenica i poruka koje se iznosi. Uostalom, dok pišeš najbolje je pratiti tijek misli i tekst će biti kvalitetan, a to je i brzo.

2 Likeova

Neću bit opširan, nema potrebe, nisam mislio da ćeš tako fino reagirat na “kritiku”. lijepo od tebe.

Primjera radi, donedavno sam pisao članke od ~200 riječi po fiksnoj cijeni od 15kn. Usporedi priče. Čovjek zadovoljan. Samo dokaz da se na ovom tržištu može nać kvalitetno plaćen članak (iako sam jedno vrijeme mislio pojačat cijenu jer sam bio prebukiran). I to nije najbolje plaćen članak koji sam pisao.

A kad ti neko naruči članak o biljki za koju nisi čuo od cca 1000 riječi shvatit ćeš o čemu ti pričam (iako znam da je lakše pisat kraće tekstove opet trebaš pripremu, ne znaš o svemu).

Sve ok, ovo je sve od mene, želim ti sve najbolje i možda se čujemo za suranju. Živio.

1 Like

ja takođe mislim da se članak ako je opšti od trista riječi da brzo iskucati npr kako preboljeti curu tj. slične glupe teme đe ti ne treba čitanje i istraživanje, članci o nepoznatim i stručnim stvarima su druga priča.

samo bi ja vazda rađe pisao za sebe no za druge

Sve pohvale za člana @chang77 više sam nego zadovoljan cjelokupnim dobivenim. Svaka preporuka!

Svaka čast za povoljno pisanje, i sam bih te angažovao za nekoliko projekata da je srpski jezik u pitanju, možda se čak i ovako odlučim jer nije neka velika razlika u tekstu. Inače i ja isto plaćam većinu svojih pisaca po toj ceni jer mi treba jako puno tekstova na mesečnom nivou i plaćanje preko toga mi se ne bi isplatilo, iako naravno rad i trud treba više da se plaćaju ali tržište kod nas je trenutno u takvoj situaciji nažalost. Čujemo se možda u budućnosti za saradnju.

Napišite mi svoj email…

Ja ću ovo napisati opčenito.

Internet je napravio čovečanstvu u svim svojim godinama kad postoji nekoliko vrlo loših stvari.
Jedna od njih je, da su ljudi dobili utisak da je sve na svijetu đabe ili da bi sve trebalo biti skoro đabe.

Jer je omogučio “reklamiranje” kineskih poizvoda. S tim je Kinezima omogučio marketing za desetine hiljada proizvoda, koji ne koštaju skoro ništa (2-8 dolara).
Tako sam juče naručio iz Kine vrlo kvalitetne KINESKE slušalice, koje inače koštaju 32 dolara, za samo 6 dolara.
Meni je to (smiješna cijena za kvalitetne slušalice) naravno okej, ali nije okej ta poruka: sve dobijaš za skoro đabe. Za đabe dobijaš SVU robu iz Kine, a tako bi trebao dobiti robu i ostalo i tu, u EU, u našim državama.

Tako je ljudima u Sloveniji, ali svakako i šire sve “preskupo”.
Kad čuju, da se stan od 100 četv. metara u Ljubljani prodaje za 250.000 evra, njima je to fenomenalno skupo.
Kad ljudi vide na internetu, da košta najam jednog bungalova za 4-6 osoba na Lošinju za 7 dana 500 evra, opet jim je strašno skupo.

Možda je baš zbog tih stvari (promjena u shvačanju) cijena rada niža nego ikada u zadnjih 30 godina.

I čisto se bojim da će biti situacija još lošija.

Preko interneta dolaze novi “igrači” (Indijci, Pakistanci), a preko granica dolaze u EU izbeglice, koji će ako neće uspijeti da dođu u Njemačku, raditi u Sloveniji za 250 eura mjesečno a i za manje i tako oduzimati kruh Slovencima.
Bez obzira da je minimalna plaća u Slo nekih 550 evra.
I s obzirom da je i takva plaća nekim poslodavaocima vrlo visok trošak…

Izvinjavam se za off topic ali s vremena na vrijeme treba sagledati i uzroke za situaciju kakvu imamo te - bescenje…

1 Like

Ma sve je to jasno, za mnoge poslove sam prestao konkurirat jer ne vidim računicu. I radim neke druge poslove i svi zadovoljni. Moj post je bio samo upit kako mu se isplati? Ako mu se isplati samo naprijed.

Dapače, i ja sam se javio na oglas i tražio 5 probnih članaka pa ako bude sve u redu odmah bi uzeo 100. Odbio me, bio je prebukiran što je očekivano, pa mu želim puno uspjeha u daljnjem radu. Kao i svakome općenito.

1 Like

Mogu samo reći da piše vrhunske članke. Naknadno ću, kada odradili kvotu napisati pohvalu u temi namijenjenoj baš za to.

1 Like

Nije mi se dalo upletati u bespotrebnu raspravu, ali ipak sam primoran na to.

Ja nudim uslugu, jeftiniju od drugih, što je sasvim normalno u tržišnoj ekonomiji (što bi se mi pisci trebali udružiti u kartel pa imati svi iste cijene?)

Već sam napomenuo da mi primarni cilj nije zarada, nego kvaliteta. Za vašu informaciju, postoje neki i koji nude kvalitetu, a ne zanima ih samo maksimalni profit. Meni je prava osobna zadovoljština kad napišem dobre tekstove i znam da će ljudi pročitati te tekstove i možda im se nabolje promijeni neka sitnica u životu. Postoji puno više od novca, a to je ispunjenje onime što radiš. Isto tako, nemam srca nekoga odrati, ili naplatiti onoliko koliko mozda ni nece zaraditi za taj tekst.

Molim moderatore da zaključaju topic jer nema smisla raspravljati.

1 Like