7lolz.com - Web stranica zabavnog karaktera(slike/gif/video) na engleskom jeziku

Lansiran je novi projekat. Web stranica zabavnog karaktera(slike/gif/video) na engleskom jeziku.

Jos uvijek je u beti pa su moguce odredjene poteskoce u radi stranice ili pojava bug-ova ali manje-vise vecina osnovnh funkcionalnosti je tu.

Svi prijedlozi, sugestije, kritike su dobrodosli.

http://7lolz.com

Ja sam na laptopu (1366-768), reklame su poprilično skrivene, triba se scrolati dolje, ja bih stavija adsense blok desno iznad onog like boxa (ispod Submit picture or video), a ona reklama s lijeve strane se još slabije vidi…

Je li ovo custom skripta ili? Baš sam u potrazi za nekom sličnom skriptom, možda nešto sličnije 9gagu.

Vidjecu malo to da sredim da se i taj desni panel pomjera. Za sad mi nisu reklame toliko bitne dok ne generisem neku posjetu.

Kacio sam ranije ovdje zabavnik.org pa je on bio baza i za ovu aplikaciju samo sto su uradjene odrenjene/mnoge izmjene. Inace, full custom rjesenje bazirano na Laravelu.

Pozz

Kako vam se cini dizajn i funkcionalnost? Jos nisam siguran da li da ostavim ovaj tamni layout ili da prebacim na svjetlije boje?

Mene previse bode u oci ovaj like/dislike/lolz counter, nekako mi previse bljesti pa mi odvraca paznju od slika.

Nisam inace fan tamnih skinova tako da bih ja osobno prebacio na svjetlije, ali to ne znaci da tamnije nije bolje, nemam pojma.

Hvala na komentaru. I ja isto slabo gotivim tamnije skinove ali kako sam malo pregledao net i stranice slicne tematike dosta njih sam nasao na ovaj fazon tipa. imgur i sl. pa sam zbog toga presao na ovu nijansu iako se jos uvijek kolebam.

Mozda si u pravu i za button-e. Vidjecu, to sam istakao kako bi eto taj neki interaktivni dio bio takodje u fokusu posto ljudi da bi kacili nesto na stranici ocekuju da imaju zauzvrat neku satisfakciju npr. broj pregleda, lajkova i sl., pa zbog toga.

Poz

Mislim da nemaš šanse pored 9gag-a, ali sretno.

Ta logika ne pije vodu @milito … Sve niche su prepune tako da ti moras da se ubacis u neku i da probas da skines konkurenciju… Nista nije nemoguce i ako moze sto ne bi uzeo deo kolaca :smiley: Nikakav hejt samo kazem da ga ohrabrim a i tebe.

Inace sajt mi je fenomenalan, stvarno mi se svidja skripta i mozda sto ti kazes malo da je svetlije nekako ali ne previse… Jedina zamerka tj. nije zamerka vec savet je da lepse pozicioniras oglase… Ne bodu oci uopste…

Ako može da bude bilo kakva konkurencija, neka onda ima i mobile app ;). Danas je fb preuzeo potpunu dominaciju, ni 9gag više nije što je bio, a tek on da bude.

To ne znaci da ne moze da zgrne lovu a koliko sam ja upucen sve ovo se radi zbog love :smiley: Imam ja 10 sajtova koja su na 4. stranicama na googlu i nema sile da idu vise a ipak zaradim vise od 6 prosecne plate… 9gag je nesto sto ne moze da se uporedjuje, milioni su u pitanju

Eh, dobro ti kaze Dimi3je. Suludo je porediti te dvije stvari. Poenta je probati uzeti dio trzisnog kolaca. Pricati o 9gag znaci pricati o jako velikim ciframa :wink:

Site kao site nije nimalo los, ali iskreno mislim da nemas sanse, jednostavno je konkurencija prevelika.

Ok, za sad mi je bitno misljenje o dizajnu/funkcionalnosti sajta tj. na sta lici sam za sebe. O tome kako konkurisati 9gag cemo diskutovati nekom drugom prilikom :wink:

PS. Radim neku testnu light varijantu pa mozda i to nekad prebacim da vidimo na sta lici i koja je bolja po vama.

Ne znam kako tako mozete u pocetku odmah sabijati nekoga ?
Mozda covjek ima jake fejsbuk stranice gdje ce reklamirati svoj sajt, napravi dobru mobile app , ima para da sponzorise svoj sajt…
Ne mozete tako lako reci neces uspjeti nikad se ne zna :wink:

1 Like

Napravljene su odredjene, primarno dizajnerske izmjene, pa kako vam se sad cini?

1 Like

Ipak zbog velikog broja posjeta sa telefona morao sam prebaciti sve na drugaciji, prije svega svijetli, layout koji je daleko ugodniji u tom slucaju.

Kako vam se sad cini?

PS. Bice jos manjih izmjena.

7lolz.com

1 Like

Znatno poboljsan(nadam se) dizajn. Skupljeno je sve ka centru stranice posto je bilo malo neugodno na vecim ekranima zbog praznog prostora izmedju. Takodje, izbacen je lijevi sidebar i prebaceno sve na desni tako da sada postoji glavni dio i jedan sidebar.

Omogucen vote gostima kako bi se olaksala interakcija novim korisnicima.

7LOLZ - Take a Break!

Uradjene mnoge izmjene. Primarno na dizajnu ali i funkcionalno. Kako vam se cini?

7LOLZ - Take a Break!

svidja mi se :smiley: like
ako mozes jos da mi kazes koja je tema, sablon ili je ipak custom? ako nije tajna naravno. hvala i srecno

@faroALI Custom je

Inace, svidja mi se, jedni bi trebalo poraditi na ovom content jumpu na pocektu rendera, nije pre ocito ali se primjeti.