Rasprava o mobitelima - razno

Pfff, čitajući ovu temu ispada da svi imaju kineze od marki, a svi bi vamo trebali biti geekovi. Pa koristi li tko prave geekovske telefone, kao BlackBerry, Sailfish, Ubuntu, Firefox OS?

Mi smo moderni “geekovi” :smiley: .

Čekam ubuntu phone sa 5~6" dijagonale

1 Like

trenutno sam nabavio: gionee elife e7
i mobitel je fakat brutala. budem ga prodao jer namjeravam kupiti drugi.

ali 3GB rama-a, full hd ekran, 16mp kamera :wink:

1 Like

Za koliko ga prodaješ?

pošaljem ti poruku sada :wink:

Umi Hammer stigao u poštu, čekaju da platim carinu u iznosu od €40, ja gamadi :smiley: . Javim vam prve utiske. Takođe danas dobio iPad mini Retina 32gb direktno iz USA, javim vam utiske i za njega :smiley: .

Jučer preuzeo Umi Hammer, ma beton mobitel :smiley: . Jedino čega se trebate paziti jeste taj RootJoy kojim se Umi hvali a zapravo nema ništa. Support im je katastrofa jer su obečali update na Lollipop u prvoj sedmici maja, ništa. Estetski je baš kako sam i očekivao, bar meni, šminka i pol, a i karakteristike su avion. Kamere naravno nisu nešto iako recimo zadnja ima 13mpx.

iPad takođe brod, mana je što je ograničen, znate da Apple dozvoljava samo svoje. Ne možeš muziku prebaciti, ali što se ostalog tiće dobar. Kamera recimo od 3mpx i 5mpx bolja od ove gore od 13mpx, strašan kvalitet iako nije ogromna što je meni nebitno.

Kako mislis ovo kamera “Kamera recimo od 3mpx i 5mpx bolja od ove gore od 13mpx”, znaci bas losa kamera ?

Ja još nisam vidio kineza da ima dobru kameru, ona pravi velike slike (ogromni megapixeli) ali kvalitet je sranje :smiley: . Recimo, ovaj iPad of 3mpx pravi predobre slike.

što se tiče kineskih mobitela, ima dosta kineza koji imaju izvrsnu kameru kao npr… iocean x8, gionee elife e7 itd…
ali ovi jeftniji oko 100$ su uglavnom prosjek po kvaliteti.

Nije sve u pixelima a na pametnom telefonu taj podatak uvijek preskačem. Potpuno mi je nebitan…
Nemam pojma koja je kamera na mom lg g prolite

Evo slika sa mog Kineza, pa vi sad recite da je lose:

Evo jedna brzinska

Eov doogee dagger dg550 zadnja kamera 13mp

Dajte jednu naveče :slight_smile: .

Kakva je baterija na tom daggeru? Ja imam valenciu i mob mi je mrak no baterija bi doista mogla biti bolja a vidim tog daggera uvijek ima na UK skladištu.
Mislila sam uzeti cubot x9 ali dok sam se premišljala nestalo u UK :smiley:

Kao i na svakom mobitelu navečer se nemože slikat neosvjetljen velik prostor, jedina stvar na kinezima je malo slabija bljeskalica, ali ako je to problem može se kupiti dodatna bljeskalica: http://www.aliexpress.com/item/2015-new-arrival-filling-light-icanany-Selfie-Using-Sync-LED-Flash-for-iphone-6-smartphone-DISR/32322097685.html

@mayandream Baterija je ok, meni traje oko jednog dana, ali sam dosta na mobu na netu i sl… Ubiti klasika puni se svaku noc…

Uslikajte se navečer u sobi sa upaljenim svjetlom.

Evo soba s svijetom upaljenim.