Rasprava o mobitelima - razno

uffk to mi ne paše, ja imam ovu xperiu j skoro godinu dana i nema oštećenja nikakvih, samo ne mogu nikako da prodam :S

Ja sam uzeo 6+ i mislim da sam zavrsio sa kupovinom telefona barem jedan duzi period i preporuka svima.

Vjerujem da je dobar, ali ipak košta puno više od modela o kojima se ovdje priča :slight_smile:

Srecom da se okupljamo na forumu kojemu je glavna tematika mobiteli, jer da smo na npr. forumu na kojem je glavna tematika web izrada, odrzavanje i tako to, siguran sam da bi nas administratori već odavno opomenuli zbog offtopica.

Ja i žena imamo S4, a kćer je sad dobila http://de.wikomobile.com/m330-LENNY vidjet ćemo kako će biti zadovoljna s njim, makar mislim da nebi trebala bit ne zadovoljna, a to je mobitel od 100€ u MediaMarketu pa onda ne znam dal vam se tu isplati zajebavati s kojekakvim kinezima. Ako ga nema u HR nije ga problem naručiti niti online kod njih.

Ja bih uzeo Samsung Galaxy S4 ili S4 mini ali nigdje jeftino nema

LENNY 100 eura… a ima 512mb rama…
ima puno boljih kineza za te pare…

Ja između tog Wiko Lenny sa 512mb i mojeg Samsung S4 sa koliko ono 1.5 2 GB rama, iskreno ne vidim nekakvu razliku.

Ak ste pravi geekovi onda ćete Jollu kupiti :stuck_out_tongue:

U svjetlu telefona o kojima je ovdje riječ, malo je skup za ono što nudi. No generalno nemam ništa protiv ovakvih ideja poput Jolle - da je nešto povoljniji, svakako bi bio opcija.

Nego, iz Finske? Jesu li to nekakvi Renegades from Nokia? :slight_smile:

Je, je ex-Nokijanci, trenutno imaju svoj tablet na indiegogo; https://www.indiegogo.com/projects/jolla-tablet-world-s-first-crowdsourced-tablet/x/9174763

evo jedan mobitel s 3gb rama, 64bit Octa Core CPU, baterija 3000mAh, 13.0M Sony Camera sve to za 1000 kuna.
Nije još u prodaji ali će biti uskoro.
http://www.jiayu-store.com/jiayu-s3-4g-5-5-inch-mt6752-octa-core-ram-3gb-1080p-screen-dual-sim-4g-lte-mobile-phone.html
Koliko vidim neki ivan koji piše za geek će ga dobiti besplatno da napiše reviews

Nikad čuo za tu stranicu. Sigurno je pouzdana :smiley:

a za koje si ti stranice čuo. samo za banggood koji ima najveće cijene???

Pa čuo sam za svašta, ali provjeravam stranice pa tako kažem samo

Da se uključim u raspravu sa svojim prvim prigovorom glede banggooda. Naime,do sad sam naručivala masu puta raznorazne sitnice i nikad nisam imala nikakvih prigovora no ovaj put sam odlučila naručiti mob i to iz UK skladišta jer mi se doogee valencia učinila sasvim ok strojem za lovu koju traže za njega. No vic je u tome da im je trebalo čitav tjedan dana da ga uopće pošalju!
Inače sam nestrpljiva kad nešto naručujem i želim to što prije i upravo je to razlog zašto sam odabrala UK skladište (da sam naručivala iz Kine odabrala bi drugi mob) ali tjedan dana da uopće pošalju…
Ispada da bih isto čekala da su ga poslali direktno iz Kine.

A ima i nešto ovako:

Ja sam naručivao samo na tinydeal.com a čuo sam za mnoge između ostalog i za dx.com - domena dovoljno govori.

Stigla Valencia i na prvu loptu mogu reći da je to sasvim pristojan mobać “za po doma”. Zanimljivost: danas je stigla i futrola i slušalice koje sam naručila iz Kine isti dan kao i mobać iz UK.
Realno gledajući tko nije previše zahtjevan za manje od soma kuna dobije sasvim pristojnu pilu.

Kad si naručila mobitel ?

1.12. Pisala sam da im je trebalo tjedan dana da ga pošalju :smiley: