Registracija COM domene - $0,99

Upravo sam registrirao novu domenu na Godaddy za $0,99, odnosno $1,17 ako dodamo ICANN fee.

Htio bih podijelit s vama, ne znam kakva su ograničenja po accountu za taj kod.

Za navedeno koristite idući PROMO kod:

Znači meni je kod radio, uvjet je uplata kreditnom karticom (ne prihvaća Paypal).

Pa valjda bude nekome pomoglo :slight_smile:

1 Like

Zahvaljujem, upravo kupio za 1.1eur :smiley:

Ta akcija već dostta dugo traje, ja iskoristio uff haha

Više kupona vidite ovdje

Ima još jeftinije :slight_smile: 1and1.com 0,99$ com domen bez dodatnih troškova.

Pa instalirate onaj honey na chromeu i kad kupujete domene on provuce sve aktivne kupone na godaddy i izbaci automatski najnizu cijenu u par sekudi.

Ovako san 100% sam siguran da san pohvatao sve kupone, a dok sam rucno trazio kupone, kopao bi po pola sata i nebi nasao nista.

Podijelio sam kupon koji sam našao i koji radi. Nekome je koristio, a to je bio i cilj. Ž!

Povučeni prije 7 dana sa Honey:
CJCRMN99U 0.99 $
cjcrmn149s 1.49 $
cjcrmn149u 1.49 $
SAS149COM 1.49 $

Budući da još nisam kupovao na Godaddy, već samo na Dynadot, zanima me da li imam kakve obveze ukoliko kupim domenu preko tog kupona (primjerice sljedeće godine odmah je renew automatski da mi skine s kartice novac)?

Nema nikakve obaveze. Potrebno je samo prebaciti sa automatic renew na manual.

To stavljam nakon kupnje ili? Jer prilikom checkouta moram maknut, jer nigdje ne nalazim objavu?

Da, nakon kupnje, u domain postavkama.

1 Like

Neko je već pitao za Paypal - ima kupona koji nude dobre cijene a da ima mogućnost plaćanja Paypalom. Onaj prvi kod koji sam objavio to ne nudi.

@d1namic - nemoraš produživat. Jedino što mislim da moraš je držat kod njih domenu minimalno 60 dana (znači dva mjeseca ju nesmiješ transferirat u drugi registar). Nakon tog perioda možeš normalno prebacit domenu na neki drugi registar i opet uštedit na produženju budući da Godaddy više ne izbacuje promocijske cijene za renew.

Automatski renew lagano isključiš u administraciji na sajtu. Ja za sve domene imam isključen autorenew.

Kupio 3 domene na Godaddy, na Dynadot mi to ne bi bilo ni za pola domene :stuck_out_tongue:

2 Likeova

Ima li istih ili bar približno povoljnih cijena za TRANSFER domena?

Ako hoćeš transferirat domenu u Goddady, probaj ovaj kod:

cjc99com

Cijena bi trebala bit 99 centi (+ ICANN fee pretpostavljam) i vrijedi samo za com domene.

Ako ne vrijedi, probaj ovaj:

cjc599V

Za ovaj ti je cijena 5,99 (+ ICANN fee pretpostavljam), isto samo za com domene.

Ako hoćeš transferirat u drugi registar, napiši koji pa ćemo potražit kodove.

1 Like

imao sam domenu na dynadot, koja mi je istekla.
da li ju trebam transferirati, ili mogu jednostavno na godaddy registrirati?

Vrijedi li još uvijek ova ponuda za 1$?

Ako je istekla moraš sačekat “redemption”. Kopirat ću ti jedan nedavni post na ovom forumu:

“Nakon što domena istekne ona se ne briše automatski već prolazi kroz
redemption period u trajanju od 30 dana. U tom periodu je samo bivši
vlasnik može “povratiti” no to košta. Tek nakon tog perioda izbrisanu
domenu može registrirati bilo tko.”

Problem je što tu domenu može bilo ko registrirat nakon toga, uključujući i tvoj sadašnji registar. Ako je domena atraktivna, to će vjerovatno i bit. Pročitaj si ovu temu malo: Koliko treba čekati nakon isteka domene da se preuzme

I da, ponuda od $1 i dalje vrijedi. Prije par dana sam iskorisito kupon za novu domenu.

2 Likeova

Ta ponuda vrijedi za nekoliko domena po accaunut, znači možeš kupiti 2-3 domene onda taj kupon više neće vrijediti za tvoj accaunt.

Evo još 4 komada:
199MYLF
JIM149
cjcrmn2cp
te99comp

Korišteni kroz zadnjih pola sata, daju cijenu između dolara i dva za .com domenu.

1 Like

Taj kupon mi je radio sve dok se nisam ulogovao na Checkout, što mi je čudno. Međutim, pronašao sam drugi kupon na Honey koji radi za 1.17 $, transfer .com domena:

mma149

Hvala u svakom slučaju.