Savjeti za FB ad, problem sa domenom

Ej ljudi pojavio mi se problem sa FB adsom naime nije moguce izvrsiti promociju domene, cim krenem odmah dolazi obavjestenje da promocija takvog sajta nije dopustena, da li je neko imao slican problem i sta ciniti?
Razmisljao sam o kupovini domene nove i redirectu, da li je izvodljivo?

“promocija takvog sajta nije dopustena”

A Kolumbo, sajt se uspjesno reklamirao mjesecima. Pitam za kakav drugi pokusaj, jer ocito da postoji nacin kao i za sve!..

Promocija takvog sajta nije dopustena sto znaci da nece dopustiti reklamiranje takvog sajta jer krsi odredjena pravila. Kao i za svaki slican servis adwords…fb ads i slicni mozes redirektovati nekako , cloakovati , zamaskirati i to ce nekad trajati dan nekad nekoliko meseci ali “promocija takvog sajta nije dopustena” i bice banovan samo je pitanje vremena

Ne postoji nacin za sve, ne znam otkud da tvrdnja…ipak postoje neka pravila koja se ne mogu prekrsiti i ako se slazem da za dosta stvari postoji nacin kako ti kazes.

Ma bitno mi je da traje pa makar i dan :slight_smile:
Ma postoji nacin pogotovo sa njima, zidove pare zanimaju :smiley:

Pitam se cisto da znam sta je sljedece sto je najbolje da uradim, reklamirati neki nevezan Page sa sajtom pa share sajt ili pokusati sa redirektom jer mi je dosta isplatljivije boost i odabrana publika…

Takođe pretpostavljam da će ti posle određenog vremena banovati to jest ugasiti fb ads nalog, ako bi nastavio da kršiš pravila naravno

1 Like

Ne mogu ih pogasiti koliko mogu otvoriti profila i vaditi kartica :smiley: :smiley: zato kazem za sve postoji nacin samo treba dobro razmisliti sta je najbolje

Pa onda otvaraj nove domene, profile i kartice , reklamiraj se dan do mesec dana i onda nanovo…

Pa izgleda da mi to jedino i preostaje nego sam postavio jer nisam siguran da li moze proci sa novom domenom, otvorio sam topic jer je mozda neko imao slican problem…

Da razumem te, samo ti ne razumes da to sto ti zoves “problem” je u stvari krsenje pravila nekog servisa i oni to sankcionisu i s^obzirom da je taj servis gigant poput fb-a čisto sumnjam da ćeš izaći kao pobednik.

1 Like

Ako imas novaca za ulozit i ako ti se isplati uzmi si neki od cloakera kao stu su noipfraud ili fraudbuster

1 Like

Koja je to domena? Meni nije htio da prihvati .xyz . . . Pa sam im poslao poruku i sve je bilo regulisano za dan.

Rijesio sam, problem je u Page-u od stranice, a ne u samom linku. Naime otvorio sam novi Like Page i sa njega sam uspio normalno uraditi boost…

mislim da ne moras uopste da otvaras neki FB page da bi reklamirao sajt, to sto ti uradis boost posta to jest link sajta je samo “precica”. Odes u fb ads manager i napravis kampanju gde reklamiras sajt (url, domen ili kako vec tamo pise) i to je to, ne treba ti page

1 Like

Dobro si zaboravio sam skroz na to hahaha