Slanje newslettera - najbolja preporuka?

Dakle imam par klijenata koji imaju po par listi stalnih maliova, jedan cca 450 mailova medija, drugi nekih 1800 mailova registriranih korisnika.

E sad, složili smo na mailmanu sve ali hosting , plus hosting ima ograničenje na 100 po satu.

Zatražili smo povećanje na 2000 mailova, no dali su 500.

ok, njihovo pravo.
E sada tražim preporuku kako najbolje riješiti to slanje mailova na eto od par stotina do eto nekih 1750 mailova?

koji servis?

Da li sendblaster pro tu pomaže, tipa da mu stavim da šalje 300-400 po satu, preko servera?

Ili da tražim druga riješenja.

Naime imali su bitnu obavijest nedavno, poslali korisnicima, par njih odogovorilo, zovemo hosting, kad ono na 100 po satu…

kako to riješiti koje je praksa?

Ne znam dali ti ovo sta moze pomoci. http://www.mailgun.com/
Do 10.000 Mailova mjesecno besplatno.

Instaliraj joomlu i stavi na nju “AcyMailing” , koristio sam prije godinu dana za slanje, znaći komponenta zaobilazi limit servera ali možeš ju naštimati da šalje svakih sat vremena 500 mailova, tipa da preko noći šalje…ima i dobru statististiku gdje vidiš dali je mail došao na adresu, da li je mail otvoren itd…uz to još ima brdo opcija za razvrštavanja u grupe i razno raznih postavki, uvezivanje preko CSV-a itd… a sučelje je stvarno jednostavno…eto, moja preporuka

do 2000 mailova šalju besplatno i pouzdano mailchimp