Što se igra na Steamu? VR netko?

Nisam ti stigao odgovoriti odma, ali ti je @apazinjan napisao sve sto je trebao. I za VR i za minecraft ovome :stuck_out_tongue:

Pogledaj i ovo malo novije nesto :smiley:

Ja sam nedavno bio u rumunjskoj i u soping centru mali stand na kojem covjek nudi ljudima da probaju taj VR za par kuna, bio sam skeptik ali nakon toga mogu reci da je stvarno super. Naravno nije ni blizu savrsenom ali je na dobrom putu.

Sto se tice steama i igrica igram samo dotu2, do nedavno sam jos uvjek bio na doti 1 dok me prijatelj nije nagovorio da se prebacim, igram je 5-6 godina, dobra stvar nakon posla za opustit se malo.

Probao, vidim neke demo avanture i iskreno jako zanimljiva stvar.
Sada samo da dočekam recimo MYST sa VR tehnologijom.
Kako je Myst gurnup kompletnu prodaju CD uređaja za računala, tako vjerujem da bi gurnuo i VR, da se nešto dogodi takvo.
Puste želje :frowning:

Još jedna bolesna stvar na koju sam naišao i žao mi je što je nema u HR je ovo:

Ima tko da hoće ući u taj biznis:) ? Vjerujem da bi se namlatilo love:)

Lik priča malo detaljnije:

"Somethings coming!!! What do we DO ???"

Btw. skinuo sam Team Fortress 2, zanimljiva igra, nije tipicni FPS :smiley:

Ako ti se svidi ovaj stil igrice preporucam overwatch, nova igrica od blizzarda na slicnu foru

Igral se jos uvijek CS 1.6 ? :slight_smile:

Sad se igra CS: GO. :smiley:

Imao neke pare na steamu pa kupio CS:Go negdje, reko da probam da vidim sto tos vi bruje. Kad ono igra za malu djecu. Igrao je svega niti 5min.

I sad mi ona stoji onak u prasini i nikada je vise necu igrat.

Ma daj, jesi igrao competitive ili samo casual?

Neznam sto sam igrao. Igrao sam online protiv drugih igraca i igra je malo losija verzija American Army. Malo bolja od TF, ali spada u isti kos.

Mozda me vrijeme pregazilo, ali recimo CS:Go je nova verzija CSa? Znaci datira tu negdje 2015?
Ja nevidim nikakvu razliku izmedju Unreal Tournament, AvP, Quake i tih igrica. Sve je to siti kalop juris okolo i streljas se, molis boga da je tvoja internet veza sto brza i da ti je graficka sto jaca, jer ako nije nahebo si.

Ja igram na laptopu gdje mi tokom igre fps padne na 60, a global elite sam odnosno najviši rank koji postoji. Dosadno je igrati casual gdje nema nikakve satisfakcije ukoliko pobjediš, competitive je 5v5 gdje se igra ko prvi pobjedi 16 rundi a možeš da igraš sa prijateljima u timu od 5.

Dobro ajd mi probaj prodat da pocnem igrat pa da vidim jel OK.

Pod prodaj mislim da mi kazes sto te to tako veseli kad igras.

Pitao sam u drugom topicu za minecraft pa su mi slabo to prodali, kao creativan si, volis praviti stvari i imas drustvo.

Recimo da ja tebi prodajem Alien vs Predator koji vis ene psotoji:
U igri mozes birati marinc, aliena, ili predatora. Marinca je najlakse igrat, s Alienom moras biti sposoban, a s Predatorom moras biti majstor.

Kad si marinac minigun je najbolji, uzmes minigun i rasturas, iako kad sam dosao u top 10 sam znao s ovim slabijim protivnicima igrat s obicnom puskom pa sam ih s bombama razvaljivao.

Kad si Alien to je prava draz, nevide te u kmici, mozes se penajt po stropovima i uvijek moras doci blizu da napravis head bite. Jako si brz i Rep ti je jako oruzje isto, prepolovis marinca samo tako.

Predator ima modove gdje s jednim vidis marinca infracrveno ali nevidis aliena, pa moras mjenjat modove, nemoze ti se sakrit nitko ako si dobar. Imas spear i shoulder hun i claws. Sve jako oruzje.

No cake, moras iamti headphones i to jako dobar zvuk, jer najlakse je cut predatora koji kad mjenja mode znas da je blizu, marinca isto cujes kak trci, dok aliena bs i ne cujes.

Eto ja sam prodao AVP, sad bi neki mozda i zaigrali ali to je igra iz davnina, ajd sad vi meni prodajte CS:go ili ensto drugo. Ipak je ovo birtija pa pisite malo.

Dokaži koliko si dobar? Cilj je biti najviši rank što nije lahko dostići. Najigranija je plaćena igra na steamu. Dota2 jedino iznad ali je besplatna. U prosjeku je nonstop 500 000 aktivnih igrača. Možeš biti pro, evo mene na najvišem ranku, igram od kuće a gledaj viewerse (8000 duša te gleda :D):
http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/272842219470980679/4637D87862B086257FA436C10E353A3B4A02CF48/

Da, s tim tvojim riejcima sam ja otisao na youtube i malo pogledao isjecke iz igre. Pa jel se tu vara ko blesavo?
Pa kako ovaj s pistoljem ih tamani i uvijek znade gdje mu je neprijatelj i okrene se prije k njemu nego taj dodje na ekran.

Malo mi sumnjiva ta igra prema tim YouTube video klipovima gdje jedan onak ko munja ih sve ubija. To mi dodje kao autoaim. Zbog tih gluposti sam prestao igrat FPS. Jer ako zelim bit high moram ili igrat ko blesav svaki dan ili imati autoaim, wall hack i sta ja znam sve sto ne.

Daj malo napisi sto mislis ti o tome varanju, dali ima toga na cs go? Ako nema, kako si siguran da nema?

CS:GO je pun cheatera, neću te lagati ^^. Ali vremenom oni će dobiti ban i taj poraz će ti se izbrisati nakon što dobije ban, čak dobiješ i obavještenje ukoliko je neko dobio ban. Možda si gledao pro-ove, to su uglavnom najviši rankovi gdje je vrlo bitno imati dobre slušalice jer ako taj neko trči ti ga čuješ, što je normalno. Često globali kupe novi acc da bi se bukvalno igrali sa početnicima pa možda otud taj klip gdje ih jedu sa pištoljima :). Evo ti jedan moj klip, nije neki kvalitet, sa pištoljem protiv rafala :smile:

Pre kao klinac bio sam stvarno hardcore gamer, ne igram nista vec dugo, najskorije sam igrao LoL ali i to je bilo odavno. Sad bih probao nesto ali bih instalirao na drugom kompjuteru pa sam hteo da pitam vas koji ste u toku ima li neka manje zahtevnija (hardverski mislim) igra koja je trenutno popularna?? na tom steam-u ili bilo gde drugde? Žanr nije toliko bitan samo da ne bude tipa one karte nove od Blizzarda i slično…

Ako zelis nesto zahtjevnije a dobro, probaj zadnji GTA (GTA V)

Edit: Sad sam skuzio da zelis nesto manje zahtjevnije, isprika.

Nije mu ni GTA 5, toliko hardverski zahtjevan, naravno nece igrati na ultra postavkama :smiley:

Dosta bolje je optimizovan od GTA 4.

1 Like

Ja sam sate gubio ipak na Fallout 4 i dodacima, te Skyrim koji su mi zaista super.
Na nagovor sam probao Borderlands, i igra je preopičena totalno, mozak na pašu, tona humora. I izgleda mi super onak stripovski crtana. Na kraju kupio i jediniciu, i prequel i sve.

Team Fortress sam igrao od dvojek kad je izašla, i to je bilo super doba. Makar večina ih je klinaca gore.
Znali smo ekipa se skupiti 6-7 nas , team chat, i u kasne sate.

Onda je to prešlo na battlefield koji je super online, a onda i ARMA 2. Arma ako nema čovjek živaca bolje ni ne dirati.

Sada ako se ima vremena samo ili full kratke online neke igre tipa L4D 2 ili TF2 ili battlefield i slično.
A ako se ima vremena pokušavam zavšriti Skyrim na kojem imam cca 200 sati, i Fallout4 koji je tu negdje, i igra se već pola godine i nikako da se završi.

Od strategrija company of heroes prvi dio sa svim dodacima je prejak, te stari Supreme comander 2 na skirmish je odličan. SF strategija, pustim u pozadini Gagrin Project, i na gigantski monitor, i laganini:)