Student traži posao

S obzirom da imam dosta slobodnog vremena, a vidim da ovdje ima dosta ljudi koji traže nekoga za posao odlučio sam i ja da otvorim svoju temu. Inače, student sam Tehničkog Veleučilišta u ZG i već duže vrijeme pratim ovaj forum, ali sam se tek sada odlučio registrirati.
Radim svakakve vrste poslova, posao obavljam vrlo kvalitetno i u dogovorenom roku.

  • pisanje članaka

  • prijevod članaka (Engleski/Hrvatski i obrnuto)
    CIjene su 15kn po članku, ako je kraći onda 10, za veće količine može i jeftinije.
    Za prijevod članaka kategorije nisu važne, što se tiče pisanja također mi odgovara većina kategorija, ali najbolje WordPress, tehnologija, sport i slične.

  • dodavanje igrica na stranicu
    2kn po igrici, 100 igrica - 200kn, za veće količine od na primjer 300 igrica i više može i jeftinije.

  • dodavanje filmova na stranicu
    1kn po filmu, znači 100 filmova za 100kn, za veće količine od na primjer 300 filmova i više može i jeftinije, ali cijena ovisi i o načinu na koji se dodaje tako da može biti i jeftinije, ali i skuplje.

  • izrada prezentacija i seminara
    cijena nije fiksna, za nju ćemo se dogovoriti usput

  • Ako treba odraditi bilo kakav drugi posao koji naveden slobodno se javite.

Nadam se dobrim suradnjama. Već sam prije radio nekoliko suradnji u vezi pisanja i prijevoda članaka te dodavanja filmova tako da u privatnoj poruci šaljem sve primjere.
Lp

Cijena od 15 kn po članku za prijevod se odnosi na koliko riječi?

Preko 500 riječi 15kn. Ispod 10.

BUMP
Nekoliko suradnji ostvareno, s obzirom da imam još slobodnog vremena još uvijek sam otvoren za sve tipove suradnji.

Možeš li mi se javiti na mail [email protected] sa nekim detaljima i primjerima clanaka koje si odradio… Kako si zainteresiran za unos podataka u bazu takoder

Tijekom ovih 2 mjeseca otkako nisam obnovio suradnju je obavljeno još nekoliko kratkih suradnji, većinom prijevod i pisanje određenog broja članaka i još uvijek su nastavljene dugoročne suradnje.

Ponuda za poslove još uvijek stoji.

BUMP
Ljeto stiže, na faksu sve riješeno tako da se vremena ima.
Kakav god posao treba, tu sam :smiley:

pišeš članke i na engleskom?

Da, javi se na private :slight_smile:

Ponude su još uvijek aktualne, ako vam treba obaviti bilo kakav posao slobodno se javite.

10 članaka na engleskom svaki po 1000 + riječi koja bi bila cijena? Vezano uz recenzije proizvoda (elektronika)?

Evo nakon dugog vremena se javljam ovdje jer imam slobodnog vremena pa ponovno mogu obavljati razne poslove koji vam trebaju.
Znači pisanje članaka na HR ili ENG, prijevod članaka , pisanje opisa za igrice, dodavanje igrica, dodavanje oglasa i svi slični poslovi.

BUMP, ponude još uvijek aktualne :slight_smile:

Ponude za posao još uvijek stoje, ako nekome treba slobodno se javite.