Svašta rade ovi klinci danas

Ne znam što bih rekao na ovo:

Tko tu koga?
A pozadina cijele priče vidim prate neke mega firme. Koji im je cilj zapravo?
Viralni video? Ok… ali ovo je degutantno.

Što bi vi komentirali, ako bi?

nekak mi se cini da je murjak vidio sto takvih wannabe klosara… ljudi bi trebali pravit neki smisleni content a ne davit sluzbe… tako bi reagirao i svaki drugi zetov vozac i kondukter i cistac i ko zna ko…mozda bi bolje proso da je stavio hug me natpis…mozda je ovo neka skola u prirodi nadobudnog nastavnika informatike…volio bi vidjeti video di ga je klosar pljusnio i pobjego e to bi vec bilo viralno hehe

Da ok, ali taj klinac laže mulja i što govori da dobije centar pozornosti.
No pogledaj pozadinu svega toga…kanal>stranica>domena> i koje firme su iza toga?
Meni to nije jasno…Zar to nije degutantno?

Ma bezveze.
Klinac je kao prvo totalno neuvjerljiv, loša gluma, loša ideja, loša izvedba.
Policajc ga je mogao i kazniti ,jer je prosjačenje prekršaj, koji se kažnjava novčanom ili kaznom zatvora.

Jedino što ide na bruku MUP-u je pristup i način izražavanja ovog djelatnika. Sramota je da se predstavnik zakona jedne države izražava kao zadnji ološ sa ceste.

ha vjerovatno su dali neke smjenice klincima kak snimit viralni video pa su klinci shvatili bukvalno…murjak nema manire bandica pa naravno ispada zlikovac al velim to je brijem standard reakcija na takve budalastine…nis se zapavo nije dogodilo… niti ga je ispendrecio niti elektrosokiro… sam mu je reko da otkaci…al tu je dramaticni uvod sokantno i ekskluzivno… mozda bude mali zavrsil ko urednik u jutarnjem…

Kad vec spominjete, normalno da bi zetovci, holdingovci, radnici cistoce i sl. firmi tak reagirali kad je sve to ista bagra koju je bandic zaposlio. Sramota je da kontrolor parkinga, vozac tramvaja, smetlar i sl. imaju 30-40% vecu placu od npr. profesora u skolama. Bez obzira kaj mali radi, ovaj doticni gospodin je tu da nas cuva, a on mu kaze da se ubije. Mogli su mu pokazati facu, da mu se bliza i dalja rodbina crveni. Sramota!

1 Like

Meni je zanimljiva reakcija javnosti…postaju ljudi osvješteniji i kuže o čem se radi. No to autora svejedno ne blokira u njegovom naumu šrienja svog marketinga. Negdje čuo, nema loše reklame.

Samo da vidiš njihov sajt i pogledaš onda svakog (youtubera) vodi sve na 1 kanal, lik promovira sve na svom kanalu, a zauzvrat dobiva viewere/subove/lovu od adsense reklama^^

Da li je moguće da je i “policajac” glumac?

Moguće je i to znali su to raditi mada ovdje sumnjam da je glumac.

ima mali sreće sto nije bio milicajac nego je bio policajac.

1 Like

Moj komentar: ne zna se tko je gluplji ispao ili ovaj “prosjak” ili ovaj tupavi policajac.

Da je bio Milicajac decko bi zavrsi na straznjem sjedalu Zastave.

Očajna gluma i glupa fora da je čak i policajac skužio o čemu je tu riječ. :smile:

Koje smeće od Youtube kanala. Lik radi videe sa savjetima o vezi a ima 12 godina xD

bio mup ili sup,pandur osto glup :smile: