TRAŽIM: Knjigovodstveni servis

Pozdrav Forumaši,

ukratko, trazim novi knjigovodstveni servis. Nije presudno da servis bude u Zagrebu (buduci da se sve manje/vise radi online), no pozeljeno je. Slobodno premjestite temu u neki topic, iskreno nisam imao ideje gdje da je smjestim.

Pod MUST:

  • Knjigovodstveni servis mora imati više zaposlenih (dakle da nije one man band)
  • Mora odgovarati na primljene upite, odnosno email poruke u nekakvom pristojnom roku (obicno 12-24h) od upita.
  • Mora biti cjenovno konkurentan, dakle da nije ni najjeftiniji a ni najskuplji
  • Da se svo knjigovodstveno vodi u nekakvom programu (Synesis, Pantheon, Task, SAP i sl.) a ne po Excelima, Word dokumentima i sl.
  • Da knjigovodstvo ima i savjetodavno ulogu, npr. ako se nesto nemoze na firmu proknjizit, kupiti ili ako je neki problem da oni savjetuju poduzetnika.

Mozda tu neke stvari zvuce smjesno, no vjerujte mi svega sam se nagledao i načuo u ovih 5-6 godina poslovanja. A najgore je to sto se za neke obicne i odmah vidljive stvari ne savjetuje, pa se na kraju plati nesto sto se moglo izbjeci obicnim savjetom za koji je potrebno 2 minute vremena. Ne palim vise na lijepe web stranice servisa, bajne tekstove, obecanja i sl.

Mora biti sve po dogovoru i po unaprijed dogovorenoj cijeni i u roku. Drugo nista nije problem.

Molim one koji imaju firme, obrte … ako su zadovoljni s nekim, da predloze. Moze na public, a moze i na PM.

Unaprijed zahvaljujem.

Preporucam opulento.hr. Imaju online program za kreiranje racuna, postoji opcija i da koristite CPP, cijene su pristupacne, a Gordan (vlasnik) se kuzi u online biznis jer i sam ima neke portale, a i vodi knjige mnogim hrvatskim potalima. Mislim da sad ima troje zaposlenih. Ured im je u Zagrebu no sve se moze obavljati preko emaila, tako da nema potrebe za odlaskom u ured. Ja se s njim vidim mozda jednom godisnje :slight_smile:

Zvrcni ga pa ce ti dati sve informacije. Mozes mu napomenuti da ga je Filip preporucio.

Puno hvala na preporuci, budem vidio.

Molim lock theme, servis pronadjen. Jedan poznanik koji ima 50 zaposlenih, preporucio svoju seficu racunovodstva koja ima firmu :slight_smile: Ako je njemu dobra koji ima 60M kn godisnje prihoda, onda mora bit i meni :slight_smile:

Mislim da svaki mali i veliki poduzetnik želi imat kvalitetni Knjigovodstveni servis, pa nam svakako preporuči kod koga si se prebacio. Može i na pm

Ako netko trazi preporuku za knjigovodstvo nek se javi :wink: Radi mi knjigovodstvo sa troje zaposlenih, ne uzimaju bilo koga i usluga je za sad perfektna. Ne trebam napomenuti da si ja sam predajem PDV i JOPPD obrasce (tako sam htio) i da nerijetko zajebem, i sve mi isprave u roku i pomognu iako ne bi trebali vjerojatno :smiley:

Ja sam zadovoljan DKS knjigovodstvom i nebi ih mjenjao nikako

1 Like

Da ne bi otvarao novu temu, da li neko zna za slican servis u Srbiji?

Upravo im predao ugovor jučer. Otvaraju upravo novi ured u Zagrebu :smile:

Evo ekipa…ako netko treba računovodstveni servis,ima jedan , u centru Zagreba, Šenoina ulica 23, zove se Prof-Or d.o.o., stvarno su stručni, ljubazni, rade u Synesisu…sve pohvale…

ja znam za ovaj servis http://www.mikic.net/ i ljudi su zadovoljni pa sad…pitajte najbolje

Nama vodi knjigovodstveni servis Revizija J. Lušić već godinama i potpuno smo zadovoljni. Posebno se kuže u slobodne djelatnosti, honorare i sl. Preporučam ako netko treba :slight_smile:

Meni vodi knjigovodstvo Solventa Zagreb. Naišao sam na njih na internetu. Imaju uputstvo od A do Ž kako otvoriti firmu te također za određenu cifru mogu oni sve odraditi vi samo dođete potpisat.

http://solventa.hr/

@perla Revizija J. Lušić kad ste se vec registrirali da se ovdje oglasavate probajte naci nekog da vam napravi web stranicu jer ovako djelujete neprofesionalno

1 Like

Preporucam http://proadeo.hr/ ljudi znaju svoj posao i imaju stvarno povoljne cijene. Objasnili su mi sve nejasnoce vezano uz internet biznis pa i vise od toga. Nalaze se u Zagrebu.

1 Like

Zna netko neki dobar knjigovodstveni servis u Zagrebu, da je više specijaliziran za internet zaradu, opčenito poslovanje preko neta.

Neznam iz kojeg si kvarta ali evo jedan, tu te neće oderati a i gospođe koje rade su i više nego ljubazne.

1 Like

Pozdrav!
Od 01.11. je i moj obrt u funkciji, da se pohvalim :hugs:
Vidim da paušalni obrt ima prilično jednostavno knjigovodstvo, ali ipak bih voljela da mi knjige vodi neki knjigovodstveni servis, a koji zna raditi s Paypal uplatama, i računima i porezom izvan EU, dakle BiH, Srbija i slično.

Može li mi netko preporučiti svoj servis?
Hvala

2 Likeova

je li radite isključivo BiH, Srbija…
Niste RH ?

Iz Zagreba sam, ali imam puno klijenata vani, a rekli su mi da se to drugačije oporezuje pa zato pitam…