Tražim posao - honorarno

Već dugo me nije bilo na forumu, sada imam vremena nakon što je faks završio pa ako netko treba osobu za obaviti neke poslove tu sam.
Mogu odraditi

  • Pisanje članaka na HR ili ENG (cijena ovisi o veličini članka, 10 za manje, 15 za veće, za veću količinu članaka može i manja cijena)
  • Prijevod članaka sa HR na ENG i obrnuto (cijena također ovisi o veličini članaka)
  • Dodavanje igrica na stranicu
  • Dodavanje i ostalog materijala na stranicu tipa slike, filmovi, video itd.
  • Izrada prezentacija
  • Pisanje seminarskih radova
  • Postanje na forumima
  • I različite ostale poslove koji vam trebaju, samo javite pa ćemo vidjeti :slight_smile:

Već sam dugo vremena član foruma, u temi Dobri i loši trgovci ima nekoliko pohvala na moj račun, na PM primam ponude i šaljem primjere dosadašnjih radova.

Ako ima pitanja slobodno pitajte :slight_smile:

Jvi mi se na private s ponudom - koliko tražiš za dodavanje igrice na portal s igricama.
Ako je još tko zainteresiran za isto neak se samo javi na private…

Jucer objavljeno:
http://usklicnik.com/suradnja/

BUMP

Obavljena su dva mala poslića, a dogovorena jedna dugoročna suradnja. Sve ponude a posao su još uvijek aktualne.

Još otvorene ponude, obavljeni neki mali poslići, a sve dugoročne poslove za veće iznose i količine može i jeftinije od uobičajene cijene :wink:

Otvorilo se dosta slobodnog vremena pa su ponude za posao ponovno aktualne.

Znači pisanje članaka, prijevod članaka, dodavanje igrica, oglasa i slično. :slight_smile:

BUMP
Nakon malo dužeg razdoblja ponovno imam malo više slobodnog vremena pa sam otvoren za sve oblike suradnje.

Neki mali poslići su obavljeni, ali još imam dosta vremena pa još uvijek ponuda stoji :slight_smile:

B U M P
Poslovi još u ponudi :slight_smile:

Cijena za dodavanje igrica na pm posalji za 100 i 500 komada.

Zaboravio sam napomenuti da se primjeri svih poslova mogu dobiti na PM :slight_smile:

Evo nakon mjesec dana ponovno se otvorilo nešto slobodnog vremena pa svi zainteresirani se ponovno mogu javiti :slight_smile:

B U M P
(20 znakova :D)

Ostvarene su dvije suradnje, jedna kratkoročna, a započeta je i jedna dugoročna. Ponude za posao su još uvijek aktivne :slight_smile:

Na fiveru neki momci pisu za 5$ i stvarno odradjuju posao super.Potrebno mi je 10+ clanaka na engleskom jeziku.Za koju bi cenu to odradio?Recimo 600 reci po clanku.Javi porukom.

Postovani,
imao bi interesa tza suradnju.

BUMP
Ponude još uvijek aktualne :wink:

S obzirom da mi je faks gotov sada imam puno vremena pa sam slobodan za bilo kakve poslove.
Znači prijevod članaka sa EN na HR i obrnuto, pisanje članaka na oba jezika, vođenje web stranica, dodavanje igrica i slično.

BUMP
Nekoliko poslova je sklopljeno, ali još uvijek imam slobodnog vremena pa sam otvoren za sve suradnje.

Samo da javim, s obzirom da se otvorilo ponovno dosta vremena ponovno sam slobodan za razne poslove koji vam trebaju.