Tutorijal za adult zaradu

Jel moguce da niko ne zna, osim ovog nacina sto je napisao @Zdenga znam da postoji drugi nacin i gledo sam na neki sajt ali ne znam kako bi se to moglo napraviti.

Nemoj da stavljas HD video.

@Almin98 ili da samo u svoj post stavis sliku koja je linkovana na xhamster. Na taj nacin, kada neko dodje cim klikne na sliku, odmah ide na xhamster. Cisto da znas, ovo je dvosjekli mac. Poenta je da sto vise budu na tvom sajtu ali ako radis affiliate onda je poenta da idu preko xhamsteru.

Imam preko 100postova i treba sada sve zamjeniti sa slikom :open_mouth: , mislio sam neki obican pop up koji otvori u novom prozoru xhamster, oni zatvore i nastave na moj sajt… :slight_smile:

Dobra ti je priča

1 Like

Jedan sajt je tako uradio kako je to napravio ne znam…

Kako je? Kako ide zarada od adult?
Cisto jedno cudno iskustvo: sajt koji je imao dosta broken linkova imao je oko 3,5-4K pv dnevno. Odlucim ja to da popravim. Sredim sve linkove u postovima… par dana poslije pv pao na 2k.

Ocekivao bi obrnuto

1 Like

Znas kako kazu, narani svinje i nista ne diraj :smiley:
Meni i dalje ide dobro

Sto bi rekli u Wire “True that”:slight_smile:

Kako radite , upload manuelno na ove file service ili linkujete od drugi?

Testiranje nove mreze ispalo puno bolje od ocekivanog :smiley:

  1. Kako pisete opise za engleski adult sajt ako ne znate dobro engleski i da li uopste pisete opise za adult sajtove?
  2. Kako se ragiraju sajtovi bez opisa na videove?
  3. Da li je bolje embedovati videove ili staviti na svoj srerver i koliko treba jak hosting da bi videovi bili kod mene…

koja je ta nova mreza ?

@Veritos svaka cast majstore…teach me master :smile:

@creatiq nije nova opcenito vec je bila nova za mene, par dana sam bio kod njih ali su mi maknuli taj offer jer kao nije dovoljno ljudi placalo za kamere pa im se kao ne isplati… sad sam na drugoj

A jesi neodredjen… kao politicar :smile:
Vjerojstno nakon ove druge mreze ces koristiti trecu ? :wink:

Pa koja je bila prva mreza ? , a mozes napisati i koju sada koristis?

Sorry, zaboravio sam napisat koja je, dosad sam koristio par:
Crakrevenue, maxbounty, affiliatinetwork, viceoffers… to su sve CPA mreze.

Jel ova cifra što si stavio u komentaru mjesečni Income koji primaš? $ 4,531.21

Jel koristi netko tubeace? Zanima me kad si na desktopu onda mozes normalno na svojoj stranici pogledat video, ali kad si na mobu on je samo slika koja vodi na drugi site, moze li se napravit da radi isto da se pokrece video kao na desktopu?

Ovo za tubeace i mene zanima, zna li netko?